بیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار بیست و سی

یوسف سلامی یکی از خبرنگاران مطرح صدا و سیما بوده که این روز های به عنوان خبرنگار برای اخبار بیست و سی شبکه دوم سیما فعالیت میکند و گزارش های او مورد توجه مردم قرار گرفته است.

در چند ماه اخیر نام او بیشتر بر سر زبان ها افتاده است چرا که بیشتر گزارش های او درباره مسائل اجتماعی و سیاسی بوده که برخی از مردم موافق و برخی دیگر مخالف گزارش هایی بوده که او در سطح شهر تهیه میکنند.

بیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار بیست و سی +اینستاگرام

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند که گزارش های او صرفا در راستای حمایت از دولت بوده و واقعیت های جامعه را به تصویر نمیکشد که البته او کارمند صدا و سیما بوده و بدون شک نمیتواند نظر شخصی خود را در گزارشهایش استفاده کند.

به مناسبت شهرت او تصمیم گرفتیم بیوگرافی از یوسف سلامی در این صفحه از مجله شبونه منتشر کنیم ولی متاسفانه اطلاعات زیادی از او در فضای مجازی وجود ندارد جز یک مصاحبه که با خبرگزاری فارس انجام داده است.

بیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار

یوسف سلامی متولد 1363 میباشد او ابتدا به عنوان خبرنگار حوزه سلامت در صدا و سیما فعالیت میکرد و گزارش تهیه میکرد و به دلیل گزارش های جذاب و کاملش کم کم مورد توجه قرار گرفت و در بخش های مختلف رسانه ها از او استفاده شد.

بیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار بیست و سی +اینستاگرام

آقای یوسف سلامی زمانی که در حوزه سلامت گزارش تهیه میکرد در گفتگویش با خبرگزاری فارس درباره سخت بودن شرایط جهت تهیه گزارش از بیمارستان ها گفت: وضعیت خوبی نیست؛ در هیچ دوره‌ای به این اندازه محدودیت وجود نداشته است؛ قبلاً برای گرفتن گزارش راحت به بیمارستان مراجعه می‌کردم اما اکنون بسیار تحت فشار هستم و اجازه ورود به بیمارستان را نمی‌دهند. انگار همه جا عکس خبرنگاران را داده‌اند تا از ورود جلوگیری کنند.

حتی وقتی می‌خواهم برای تهیه گزارش‌‌های مثبت به بیمارستانی وارد شوم ممانعت می‌شود؛ محدودیت‌های عجیب و غریبی را وزارت بهداشت برای خبرنگاران حوزه سلامت قرار داده است.

بیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار بیست و سی +اینستاگرام

وقتی شفاف‌سازی نباشد فایده‌ای ندارد زیرا برای انعکاس خبر حتماً باید به سیستم وارد شد.

در جشنواره رسانه ای مداد قرمز به دلیل گزارش ایشان درباره چوگونگی امدارسانی حلال احمر از یوسف سلامی تقدیر شد.

معروف ترین گزارش جنجالی

یکی از گزارش هایی که آقای یوسف سلامی تهیه کرد وجنجال آفرین شد مربوط به مصاحبه با یکی از مالکان مغازه ای بود که در اغتشاشات 25 آبان 98 مغازه اش را اتش زده بودند.

این خبرنگار با یکی از مالکان مصاحبه کرد اما برخی از رسانه های معاند اعلام کردند که این شخص مالک مغازه نبوده و از اعضای گروه فیلمبرداری بوده است! که البته آقای یوسف سلامی مجددا به سراغ این شخص رفته و شفاف سازی کرد.

بیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار بیست و سی صدا و سیما +اینستاگرام

متاسفانه درباره زندگی شخصی و روزمه و سوابق اقای یوسف سلامی اطلاعاتی در فضای مجازی وجود ندارد و ما هم هیچ راه ارتباطی برای مصاحبه با ایشان پیدا نکردیم و بدون شک این بیوگرافی ناقص است.

اگر شما از این خبرنگار اطلاعات بیشتری دارید لطفا در اختیار ما قرار بدهید تا به جامع شدن بیوگرافی یوسف سلامی کمک کرده باشید تشکر.

پیج اینستاگرا یوسف سلامی

در اینستاگرام هیچگونه پیجی مربوط به ایشان یافت نشد اگر شما از پیج یوسف سلامی اطلاعی دارید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه به ما گزارش دهید.

بیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار بیست و سی +اینستاگرامبیوگرافی یوسف سلامی خبرنگار بیست و سی +اینستاگرام

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

6 دیدگاه‌ها

 1. از این بشر نفرت دارم

  • خدای نکرده یه وقت در مورد کسی اینجوری نگیم که برامون گناه بشه یا اگه مسئول سایتیم یه وقت اینجور جمله ای رو برای بقیه نزاریم که ببینن..

 2. با سلام خدمت شما و خسته نباشید به خاطر تمام زحماتی که میکشید…اما یه وقت خدای نکرده تصویر یا فیلم های خانوم هایی که حجابشون کامل نیست یعنی اون میزان واقعی گردی صورت که زیر چانه هم شاملش میشه یا دست ها تا مچ و… رو کامل نپوشوندن یا آرایشی دارن یا… رو توی مطالب پیشنهادی سایتمون قرار ندیم، و یه وقت اگه توی فیلمی حضور دارن خدای نکرده اون فیلمو معرفی نکنیم، یا یه وقت آدرسی از پیجی که در مورد معرفی این فیلم ها و تصاویر هست نزاریم، تا مردهای نامحرمی که اونارو توی فضای مجازی و برنامه ها ببینن و دیدن خارج از حدود واقعی حجاب خدا و با آرایش این خانوم ها براشون گناهه…ما باعث این گناه نباشیم…اگه آقایی یه خانوم نامحرم یا تصویرشونو خارج از حدود خدا ببینن که اون دیدن مفسده ای براشون داشته باشه.. یا اون خانومو بشناسن و مسلمان باشه و خارج از اندازه واقعی حجابی که خدا خواسته یا با آرایشی اون خانوم یا تصویرشونو ببینن براشون گناهه… غیر از این اگه خدای نکرده از این طریق درآمدی به دست بیاریم درآمدمون مسئله دار میشه… انشاءالله که همیشه موفق باشید

 3. سلام ایشون متولد ۲۶ مهر ۶۳ متولد گلپایگان
  ساکن خیابان پیروزی
  دو خواهر و یک برادر دارن فرزند سوم خانواده هستن
  سال ۸۷ با خانم اشرفی از خبرنگاران روزنامه اقتصاد ازدواج کردنکه متاسفانه ابان ۸۹ جدا شدن و سال ۹۰ مجددا ازدواج کردن که خانم شون از همکاران خبرنگار نیستن اطلاعاتی ازشون ندارم فقط میدونم سال ۹۷ هم متاسفانه جدا شدن

 4. ایشون متولد ۲۶ مهر ۶۳ متولد گلپایگان
  ساکن خیابان پیروزی
  دو خواهر و یک برادر دارن فرزند سوم هستن
  سال ۸۷ با یکی از همکاران شون بنام خانم اشرفی ازدداج میکنن ولی متاسفانه بعد دوسال جدا میشن مجددا سال ۹۰ ازدواج میکنن ولی خانم شون دوم شون خبرنگار نبودن و باز هم متاسفانه سال ۹۷ جدا میشن

 5. سلام وقت بخیر میخوام راجع به زمین خواری عده ای در بندرعباس گزارشی ارسال نمایم.چکارکنم اینجاظلم بیداد می‌کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *