رضا داوودنژاد: چاق شدم که سربازی نرم ولی بیمار شدم (فیلم مصاحبه)

رضا داوودنژاد: چاق شدم که سربازی نرم معاف شوم (فیلم مصاحبه)

زنده یاد رضا داوودنژاد در یک مصاحبه قدیمی اش علت بیماری اش را چاق شدن برای نرفتن به سربازی عنوان کرده بود او گفته بود که اگر به حرف پدرم گوش میدادم و برای معافیت از سرباز اینقدر خودم را چاق نمیکرد شاید به بیماری کبدی مبتلا نمیشدم.

رضا داوود نژاد میگوید درواقع من برای معافیت از سربازی خودم را آنقدر چاق کردم که به بیماری مبتلا شدم!

او میگوید من 120 کیلو وزن کم کردم و دو بار به کما رفتم و بسیاری از کارگردان میترسیدند با من همکاری کنند و نگران بودند که من به فیلم هایش ضرر نزنم و فیلمشان نیمه کاره نماند.

مرحوم داوودنژاد در برنامه «یک فنجان چای داغ» شبکه سوم سیما درباره علت لاغری‌اش گفته بود: دلیل بیماری‌ نه مصرف قرص‌های لاغری بوده و نه رژیم‌های سخت بلکه عمل جراحی بای پس معده سرآغاز تمام این مشکلات بوده است. عوارض این جراحی به حدی بود که او سر صحنه فیلمبرداری سریال «فراموشی» از حال رفته به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شد، در این مرحله بود که پزشکان از کار افتادگی کبد او را تشخیص دادند و این بازیگر جوان سینما و تلویزیون به شکلی اورژانسی برای پیوند کبد به شیراز منتقل شد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *