بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی کیست +عکس جدید و پیج اینستاگرام

بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی کیست +عکس جدید و پیج اینستاگرام

بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی

نورا دایی متولد 11 آذر 1388 در تهران بوده و 14 سال سن دارد و در حال تحصیل می‌باشد پدرش علی دایی اسطوره فوتبال ایران و مادرش منا فرخ آذری است .

علی دایی اولین ازدوجش به صورت موقت با خانمی به نام مهسا خان پور بود که یک فرزند دختر به نام دنیز به دنیا آمد و متولد 1383 ساکن انگلیس می باشد.

نورا دایی خیلی کم در فضای مجازی فعالیت می‌کند و پیج اینستاگرام او به صورت پریوایت بوده و فقط دوستان و آشنایان خود را فالو می‌کند.

دنیز خواهر ناتنی نورا کیست

نورا دایی دارای یک خواهر ناتنی به نام دنیز بوده که حاصل ازدواج موقت علی دایی با خانمی به نام مهسا است دنیز در آمریکا زندگی می‌کند و مشخص نیست آیا با نورا رابطه‌ای دارد یا خیر ولی به نظر نمی‌رسد که آنها رابطه صمیمی داشته باشن چرا که نورا در لیست فالوورهای دنیز در اینستاگرام نیست.

بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی کیست و کجاست +عکس جدید

همچنین ببینید:

بیوگرافی دنیز دایی دختر علی دایی + عکس جدید

گفته می‌شود که دنیز حاصل ازدواج موقت علی دایی با یک زن ایرانی در خارج از کشور است و ازدواج رسمی نبوده و صیغه بوده‌اند به همین دلیل است که دنیز نزد مادرش در آمریکا زندگی می‌کند و نورا که حاصل ازدواج رسمی علی دایی با مونا فرخی آذر است در ایران و نزد علی دایی زندگی می‌کند.

نورا دایی کیست

نورا دایی فرزند کوچک علی دایی می باشد که در یازدهم آذر ماه سال ۱۳۸۸ در شهر تهران به عنوان عضو کوچک خانواده علی دایی چشم به جهان گشوده است. این دختر زیبا آن قدر جای خودش را در دل پدرش محکم کرده است که همیشه در کنار او دیده می شود.

بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی کیست و کجاست +عکس جدید

علی دایی حتی در تمرینات فوتبال نیز دخترش را با خود همراه می برد و در دیگر مکان های عمومی مانند مراکز خرید و رستوران نیز همواره این پدر است که به امور دخترش رسیدگی می کند.

عکس دنیر خواهر ناتنی نورا

بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی کیست +عکس جدید و پیج اینستاگرام

در هر حال علی دایی، به دخترش نورا، علاقه شدیدی دارد به همین خاطر سعی می کند بیشتر اوقات او را در هر مجالسی با خود همراه ببرد. همچنین این استوره فوتبال، گالری جواهر فروشی دارد که به خاطر علاقه شدید به دخترش نورا، نام گالری اش را از روی نام دخترش به نام گالری نور انتخاب کرده است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی مونا فرخ آذری همسر علی دایی

علی دایی مدیریت رستوران و جواهر فروشی که دارد را به همسرش مونا فرخ آذری واگذار کرده ‌است. خروجی بزرگراه باکری تهران به اتوبان کرج تا ورودی اصلی مجموعه ورزشی آزادی توسط «شورای شهر تهران» به نام علی دایی به ثبت رسید. از سوی دیگر، زندگی نورا به اندازه زندگی پدرش عمومی نیست.

بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی کیست +عکس جدید و پیج اینستاگرام

حضور نورا دایی در فوتبال 360

نورا دایی در برنامه فوتبال 360 در بهمن ماه 1402 حضور یافت.

در بخشی از برنامه عادل فردوسی پور به همراه علی دایی ، اسطوره فوتبال کشورمان به مناسبت سالروز تولدش توسط عوامل برنامه سورپرایز شد. دایی که حسابی از تدارک عادل فردوسی پور برای تولد 54 سالگی اش غافلگیر شده بود نا گهان دختر و همسرش را در استدیو ضبط برنامه دید که بدون اطلاع او در این برنامه حضور پیدا کرده بودند.

نورا دایی ، در این برنامه با وجود اصرار عادل فردوسی پور حاضر نشد برای دقایقی در برنامه حضور پیدا کند و حتی از خجالت صورت خود را نیز می پوشاند.

مهسا همسر اول علی دایی

بیوگرفی نورا دایی دختر علی دایی کیست +عکس جدید و پیج اینستاگرام

علی دایی متولد 14 بهمن 1348 در اردبیل بازیکن بازنشسته و مربی فوتبال اهل ایران است.

خواهر ناتنی نورا به نام دنیز دایی است.

علی دایی اولین بار با خانمی بنام «مهسا خان پور» ، نامزد کرد که ثمره این زندگی منجر به جدایی ، یک دختر بنام «دنیز» متولد 1383 ساکن انگلیس می باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *