جنجال بیژن و محمد رحمتی بیرانوند کاندیدای مجلس لرستان

جنجال بیژن و محمد رحمتی بیرانوند کاندیدای مجلس (زاغه و چگنی) لرستان را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیژن و محمد رحمتی بیرانوند کیستند؟

این روزها کلیپ های تبلیغاتی یکی از نامزدهای مجلس لرستان در فضای مجازی حسابی جنجال ساز شده است و کاربران شبکه های اجتماعی از این نوع تبلیغات حسابی شوکه شده اند روشی جالب تبلیغاتی که بدون شک تا به حال چنین روشی تبلیغاتی کسی ندیده است.

جنجال بیژن و محمد رحمتی بیرانوند کاندیدای مجلس لرستان

روش جالب تبلیغاتی

در این کلیپ های تبلیغاتی برادر نامزد کاندیدای بخش های زاغه و چگنی با رفتن درون برف آن هم به صورت برهنه از مردم میخواهد که به برادرش رای بدهند!

این کلیپ در شبکه های اجتماعی حسابی مورد توجه قرار گرفته است و تا به حال به جرات میتوان گفت معروف ترین کاندیدای انتخاباتی مجلس حمد رحمتی بیرانوند میباشد که برادرش بیژن با روش متفاوت تبلیغاتی حسابی او را معروف کرده است و نه تتنها در لرستان بلکه در سراسر کشور به شهرت دست یافته است.

با اینکه در رسانه ملی بارها تاکید شده که به نامزدهای انتخاباتی سعی شود که با دقت و بر اساس درایت و توانایی انها رای بدهند اما برخی از نامزدها روش های جالبی را برای تبلیغات انتخاب کرده اند که ممکن است بی تاثیر نباشد و برخی از مردم به انها نیز رای بدهند.

لازم به ذکر است که یحیی کمالی‌پور عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه متأسفانه شاهد تبلیغات زود هنگام برخی از کاندیداها در فضای مجازی هستیم، اظهار داشت: ضروریست تا تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی از سوی دستگاه‌های نظارتی رصد و با متخلفان برخورد شود.

وی با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی و حقیقی ممنوع و تخلف انتخاباتی است، افزود: باید نظارت مستمری بر انتخابات زود هنگام کاندیداها وجود داشته باشد و در صورت مشاهده تخلف تبلیغاتی کاندیداها از  سوی دستگاه قضا و شورای نگهبان، با متخلف طبق قانون برخورد شود

 

اگر عکس و یا اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده لطفا در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *