متن و پیام تبریک روز برادر به رفیق و دوست و دوستان +کلیپ استوری

100 متن و پیام تبریک روز برادر به رفیق و دوست و دوستان +کلیپ استوری

100 متن و پیام تبریک روز برادر به رفیق و دوست و دوستان با کلیپ استوری و عکس نوشته تبریک روز جهانی برادر را در این صفحه آماده کرده ایم.

24 مه روز جهانی برادر است، بنابراین با برادرتان تماس بگیرید و به او بگویید دوستش دارید، حتی اگر بعداً بگوید که شما عجیب هستید. وقتی جوانتر بودید، بر سر لگوها یا نوبت نشستن روی صندلی جلوی کی بود. با این حال، به شکلی عجیب، آن دعواهای دوران کودکی در طول سال ها باعث شد که شما به هم نزدیک تر شوید.

24 مه روز برادر دوست داشتنی اما غیرقابل تحمل شما است هر چند که با شما لجبازی میکند و شمارا مسخره می کنداما  آنها در صورت لزوم برای شما تلاش خواهند کرد و شما را به همان اندازه دوست دارند که شما آنها را دوست دارید (اگرچه ممکن است هرگز اعتراف نکنند).

متن و پیام تبریک روز برادر به رفیق و دوست و دوستان +کلیپ استوری

متن و پیام تبریک روز برادر به رفیق و دوست

بعضی از آدما هم هستن با اینکه بی خیالشون میشی اما همیشه تو خیالشونی. داداشم تو ممکنه بی خیالم باشی اما همیشه تو خیال منی. روز داداش مبارک

……..

بیشتر پسرا یه خدای دوم هم دارن که اسمش رفیقه. اونا تمام درداشون، مشکلاتشون، رازهاشون، خستگی هاشون و هر چی که غرورشون نمیذاره به بقیه بگین رو به اون رفیقا میگن. رفیق جان میدونستی تو خدای دوم منی؟

…….

رفیق شفیقم، زندگی می‌توانست خیلی سخت‌تر از چیزی که سپری کردیم، باشد! این روزها که پشت سر گذاشتیم بدون پیوند رفاقت میان ما، می‌توانست به سختی سپری شود و ما با یاری یکدیگر به آسانی از آن‌ها عبور کردیم. این اتفاق را مدیون دوستیمان هستیم و باید آن را برای همیشه این رفاقت نگه داشته و آنرا گرامی‌ بداریم.

متن و پیام تبریک روز برادر به رفیق و دوست و دوستان +کلیپ استوری

کلیپ استوری تبریک روز برادر به رفیق

دوست خوب و صمیمیم خیلی ها از محبتی که میان من و تو هست تعجب می کنن و خیلی هام اونو باور نمی کنن. ولی اصلا برای من مهم نیست که کسی این دوست داشتن و علاقه ای که میان من و تو هست را باور کند یا نه. مهم خود ما هستیم که همدیگر را دوست داریم و به محبت و دویت داشتنی که میان مان هست ایمان داریم.

100 متن خفن تبریک روز برادر 1403 برای داداشم +کلیپ استوری

رفیق، مردونگیت اینقدر زیاده که وقتی تبدیل به پلی شدی تا از مشکلات رد بشم، من حتی به زیر پام هم دقت نکردم، ولی تو موندی و وسط راه ولم نکردی.

……

من رفیق فابریک و دوست صمیمی نمیشناسم، من فقط یه نفرو میشناسم که مردونگیش هر چی صفت خوب تو رفاقت هست رو بهم ثابت میکنه و اون هم تویی. رفیق مرسی که پیشم هستی و رفاقت رو برام معنا میکنی.

متن و پیام تبریک روز برادر به رفیق و دوست و دوستان +کلیپ استوری

متن طولانی برای رفیق

رفیق بیا تا توی این دنیا دلیل خوشبختی همدیگه باشیم. بیشتر آدما دنبال اون عشقی میگردن که شاید هیچوقت از آن شون نشه اما یادشون رفته که یه رفیق دارن که احساسی که نسبت به رفیق شون در وجودشونه خیلی خیلی زیباتر از اون عشقه. رفیق من به این پی بردم که حس من به تو زیباتر از هر عشقی توی این دنیاست، حس من به تو ناب ترین حسیه که تجربه کردم پس بیا تا دلیل خوشبختی همدیگه بشیم، بیا تا بیشتر این احساس رو نسبت به هم بروز بدیم تا جایی که واقعا از ته دل احساس خوشبختی کنیم. من و تو وقتی کنار همیم، وقتی برای هم رفاقت میکنیم و وقتی با جون و دل برای هم مایه میذاریم، با همین کارمون احساس خوشبختی خواهیم کرد و بیشتر اون احساسی که ازش حرف میزدم رو بروز میدیم.

متن و پیام تبریک روز برادر 1403 به برادرانم و داداشام +کلیپ و عکس نوشته

آجی، نکنه یه وقت بهم توجه نکنی، نکنه یه وقت بری و تنهام بذاری، نکنه یه وقت روتو ازم برگردونی که اگه این کارا رو بکنی، من دیگه اون آدم سابق نمیشم. دخترا فقط یه نفر رو مثل خواهر واقعیشون میدونن و برای من اون یه نفر تویی.

…..

به اندازه تموم موهای پرپشتت، به اندازه چشای گندت، به بزرگی لبای برجسته ات، به برآمدگی گونه های زیبات و به اندازه دقیق زاویه صورتت و در کل به اندازه پکیج خوشگلیات که تمومی نداره، دوستت دارم رفیق.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *