متن و پیام تبریک روز طراح و گرافیک به عشقم و همسرم +استوری

100 متن و پیام تبریک روز طراح و گرافیک به عشقم و همسرم +استوری

همسر عزیزم روز طراح و گرافیک مبارک

100 متن و پیام تبریک روز طراح و گرافیک به عشقم و همسرم همراه با استوری و عکس نوشته را در این صفحه آماده کرده ایم.

طراح و گرافیک یکی از رشته های محبوب و جذاب است که افراد شاغل و متخصص در این رشته دادی استعداد و سلیقه خوبی هستند یعنی باید سلیقه خوبی داشته باشید تا بتوانید در رشته گرافیک فعالیت کنید پس کسانی که در این رشته فعال هستند همگی باسلیقه هستند.

اگر شما هم همسرتان طراح و گرفیک است باید خیلی خوش شانس باشید که همسر با سلیقه و با هوشی گیرتان امده است.

متن و پیام تبریک روز طراح و گرافیک به عشقم و همسرم +استوری

متن و پیام تبریک روز طراح و گرافیک

محبوب من!
وقتی شما نیستید من چه دلیلی برای بودن دارم؟
شما را نقاشی میکنم. تکه تکه خنده هاتان را کنار هم می‌چینم، شادی ها را. مردم هنگامی که می‌خندند، همه شبیه هم می‌شوند. همه‌ی شادی ها پس از گفتن” دوستتان دارم”آغاز می‌شود.

……

روز طراح و گرافیک را به شما تبریک می گویم. باشد که به کشف جنبه خلاقانه خود ادامه دهید و با هنر خود همه ما را تحت تأثیر قرار دهید.

…..

هنر وسیله‌ای برای گفتار فراهم می‌کند و روز جهانی هنرمند برای ارج نهادن به هنر، افزایش اعتبار و شناخت هنرمندان در میان مردم عادی و استفاده از هنر به عنوان یک بیان خلاق انسانی گرامی داشته می‌شود. هنرمند با استفاده از مهارت خود زیبایی زندگی یا واقعیتی تلخ را به تصویر می‌کشد. این روز همه اشکال هنر شامل نقاشی، مجسمه سازی، عکاسی، معماری، موسیقی و غیره را در بر می‌گیرد.

روز طراح و گرافیک مبارک همسر عزیزم

……

هنر عبارت از این است که فرصت دهیم تا سایر انسانها آنچه را که ما احساس می کنیم ، احساس کنند ، آنها را از خودشان رها سازیم و برای این رهایی خاص شخصیت خودمان را به آنها پیشنهاد کنیم.

…..

روز طراح و گرافیک مبارک این روحیه خلاقانه را به نمایش می گذارد که امروز برای آینده به ثبت خواهد رسید . شوق و شعف و لذت در کرانه روح انسان به واسطه صدای یک ملودی ، تلاقی رنگ و نور و نگاه در یک قاب عکس یا یک بوم نقاشی و نگاه بی سر و صدا از مجسمه ای که به ابد خیره می شود ، به تصویر کشیده می شود.

متن و پیام تبریک روز طراح و گرافیک به عشقم و همسرم +استوری

– از صورتت نقاشی کشیده ام
همانطور که دلم میخواست باشی
حالا چشمهایت فقط مرا می بیند
و لبخند همیشگی‌ات
لحظه های نبودنت را می پوشاند
فقط مانده ام
هوس بوسیدنت را چه کنم؟

……

یک هنرمند مهندس برداشت خاص خود را از نگاه کردن به چیزهایی دارد که او را از طریق دنیایش تعریف می کند. روز جهانی هنرمند را به شما تبریک می گویم.

….

هنر عبارت از این است که فرصت دهیم تا سایر انسان‌ها آنچه را که ما احساس می‌کنیم، احساس کنند، آنها را از خودشان رها سازیم و برای این رهایی خاص شخصیت خودمان را به آنها پیشنهاد کنیم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *