متن و پیام تبریک روز معلم به خانم معلم +کلیپ و عکس نوشته

100 متن و پیام تبریک روز معلم به خانم معلم +کلیپ و عکس نوشته

100 پیام تبریک روز معلم به خانم معلم

100 متن و پیام تبریک روز معلم به خانم معلم با کلیپ و عکس نوشته تبریک روز معلم را در این صفحه اماده کرده ایم.

در ایران روز 12 اردیبهشت ماه هر سال به عنوان روز معلم نامگذاری شده است. روزی است که نقش باورنکردنی معلمان و سهم مهم آنها در جامعه را جشن گرفته میشود.

معلمان نسل بعدی را آموزش می دهند و بنابراین بر کل جامعه تأثیر می گذارند. آنها همچنین از طریق حفاظت و مراقبت به نسل بعدی کمک می کنند تا به بزرگسالان دلسوز، اخلاق مدار تبدیل شوند. جوانانی که خودشان بر اطرافیانشان تأثیر می گذارند.

متن و پیام تبریک روز معلم به خانم معلم +کلیپ و عکس نوشته

پیام های تبریک روز معلم به خانم معلم

به نظر من معلمی پاک ترین شغل دنیاست. مگر میشود دانش آموزانی را تربیت کنی و آنها را نسبت به جهان خویش آگاهی سازی و آن وقت شغلت پاک نباشد؟! معلم عزیزم تو مرا نسبت به امور زندگی ام آگاه ساختی و ذهن مرا روشن کردی که بتوانم در مورد مسائل مختلف بیندیشم و به سادگی تصمیم نگیرم. به خاطر همه ی اینها از تو سپاس گذارم و میخواهم این را بدانی که تا قیامت من مدیون به تو هستم و هر کاری برایت بکنم، پاسخگوی خوبی های تو به من نخواهد بود.

100 پیام تبریک ترکی روز معلم و استاد مبارک 1403 به ترکی +کلیپ و عکس

ای معلم دلسوز و مهربان،

از تو سپاسگزاریم که با فداکاری و از خودگذشتگی، مشعل دانش را روشن نگه داشتی و راه را برای تعالی و پیشرفتمان هموار کردی.

روزت مبارک و زندگیت شاد و پربرکت باد!

متن و پیام تبریک روز معلم به خانم معلم +کلیپ و عکس نوشته

استوری های تبریک روز معلم برای خانم معلم

معلم دوست داشتنی و بزرگوارم میخواهم فرق تو و پدرم را با هم برایت بگویم. پدرم مرا از پیش خداوند و آسمان ها به زمین آورد و فرصت زیستن به من داد! اما تو مرا به پیش خداوند و آسمان ها بردی و به من فرصت زندگی کردن دادی. هر دوی این ها برای من ارزشمند هستند. اما اگر تو نبودی شاید من فقط می زیستم و نفس می کشیدم و کاری نمی کردم! اما اکنون دارم زندگی میکنم و دارم از تک تک لحظات زندگیم لذت میبریم و این فقط به خاطر این بود که تو به من آموختی که چگونه زندگی کنم.

…..

سپاسگزارم که با صبر و حوصله،
دانش و بینش را به من آموختی
و مرا در مسیر دانایی رهنمون شدی.

تو چراغ راه من بودی در تاریکی‌ها،
و بال‌های پرواز من در مسیر علم و معرفت.

هر آنچه که امروز هستم،
حاصل زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه تو است.

روزت مبارک،
ای دلسوزترین یار و مهربان‌ترین معلم!

متن و پیام تبریک روز معلم به خانم معلم +کلیپ و عکس نوشته

معلم بزرگوارم از زمانی که وارد مدرسه شدم، تو همراه من بودی و قدم در قدم با من در مسیر آموختن گام نهادی که اکنون توانسته ام به جایگاه و مقامی برسم. تو به من آموختی که چگونه بتوانم زندگی را زیبا کنم؛ تو به من آموختی که چگونه زندگی را برای خود و اطرافیانم به بهترین شکل ممکن عوض کنم و آن را سرشار از زیبایی و نشاط کنم و برای تمامی اینها از تو متشکرم. تو را بی نهایت بار می ستایم و اگر از من بپرسند که خدای دومت کیست، بدون شک خواهم گفت معلمم.

…….

اولین سر مشق زندگیم فراموش نکردن
انسان هایی است که نمک پرورده
محبتشان هستم…شاید غفلت کنم
دیر یادشان کنم ولی هرگز فراموششان
نخواهم کرد.۱۲ اردیبهشت به نام روز معلم
بر عاشق پیشگان فراموش شد
ه فرهنگی و بر شما اساتید مبارک باد،
عارفان علم عاشق می شوند
بهترین مردم، معلم می شوند
عشق با دانش متمم می شود
هرکه عاشق شد معلم می شود.

متن و پیام تبریک روز معلم به خانم معلم +کلیپ و عکس نوشته

امروز که روز معلم است، می خواهم به تو این روز را تبریک بگویم. تو بهترین معلم من در زندگی هستی و این تو هستی و بودی که به من یاد دادی چگونه انتخاب هایم را مدیریت کنم و چگونه انتخاب کنم که کمترین ضرری را به زندگی ام برسانم. تو نحوه ی استفاده از هوش و عقلم را به من یاد دادی که این بی مانند ترین کاری است که یک شخص می تواند در حق شخص دیگری بکند. روز معلم را به برادر عزیزم تبریک می گویم.

…….

برایت خوشحالم هستم که به آرزویت رسیدی. هیچوقت زحمت های تو را افراد دیگر ندیدند و فقط خبرش را شنیدند که تو معلم شدی. اما من همواره رنج کشیدن هایت را دیدم؛ تلاش کردن هایت را دیدم؛ سختی کشیدن هایت را دیدم و اکنون که ثمره اش به تو رسیده، به هیچ وجه تعجب نمیکنم! چرا که این شغل برازنده تو بود و تو لیاقت این شغل را داشتی. روز معلم را بی نهایت بار به تو تبریک می گویم.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *