فیلم / ماجرای تجاوز بنجامین مندی فوتبالیست منچسترسیتی

فیلم / ماجرای تجاوز بنجامین مندی فوتبالیست و بازیکن منچسترسیتی

ماجرای تجاوز های بنجامین مندی فوتبالیست فرانسوی و بازیکن فوتبال منچسترسیتی +فیلم و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم / ماجرای تجاوز بنجامین مندی فوتبالیست منچسترسیتی

ماجرای تجاوز های بنجامین مندی

بنجامین مندی مدافع چپ منچسترسیتی از آگوست گذشته توسط باشگاه محروم و در بازداشت به سر می برد، زیرا او در حال حاضر به هفت مورد تجاوز متهم است.

اکنون مقامات زندان بریتانیا به دلیل ترس از امنیت شخصی مدافع کناری فرانسوی، انتقال او را به زندانی با امنیت بالا صادر کرده اند.

همانطور که گزارش شده است، مندی در 23 دسامبر به یکی از امنیتی ترین زندان های بریتانیا منتقل شد، به این معنی که او کریسمس را در زندان HMP در منچستر گذراند که معمولاً به عنوان فوق امنیتی شناخته می شود.

یک منبع به روزنامه سان گفت: «مندی و هم [مدافع همکار لوئیس ساها] ماتوری به دلیل اینکه پرونده آنها بسیار پر شاکی است به زندان امنیتی منتقل شده اند.

“این می تواند به مسائل ایمنی و مدیریت زندانیان منجر شود و احساس می شد که شرایط رده A ممکن است برای مقابله با مسائل احتمالی مجهزتر باشد.

سازمان زندان موظف است زندانیان را به امن ترین شکل ممکن مدیریت کند.

سه درخواست وثیقه ناموفق

مندی زمانی که برای اولین بار سلول جدید خود را دید، در شوک قرار گرفت، زیرا در ابتدا فکر می کرد که به جای بال معاونت زندان – جایی که زندانیانی که از حملات احتمالی محافظت می شوند – به بخش VIP زندان فرستاده می شود.

این مرد فرانسوی از 27 آگوست در بازداشت به سر می برد و سه بار درخواست وثیقه ارائه کرده است اما هیچ یک از آنها به نتیجه نرسیده است.

مندی در حال حاضر به هشت جرم علیه پنج زن مختلف متهم شده است، از جمله هفت مورد تجاوز جنسی مربوط به چهار زن.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *