اخاذی دختر جوان از یک پسر پولدار

اخاذی دختر جوان از یک پسر پولدار و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

اخاذی دختر جوان از یک پسر پولدار

دختر جوانی از یک پسر 28 ساله به دلیل تجاوز شکایت کرد و مدعی بود که بعد از دوستی با این پسر او را به خانه خالی کشانده و سپس به او تجاوز کرده است.

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۲۲ ساله ای به نام آیدا آغاز شد.وی که همراه مادرش به پلیس آگاهی رفته بود به ماموران گفت :سه ماه قبل در بلوار ارتش با پسر جوانی به نام شایان آشنا شدم. شایان بدنساز بود و می گفت وضع مالی خوبی دارد.او شماره تلفنش را به من داد و رابطه ما با هم شروع شد. من چند بار همراه شایان برای گردش به پارک رفتم اما آخرین بار به بهانه ای مرا به خانه مجردی اش کشاند و به من تجاوز کرد

تجاوز دختر تهرانی به پسر پولدار +عکس

با این شکایت دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و پزشکان و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند. به این ترتیب پسر بدنساز و بازداشت شد .

این پسر 28 ساله دیروز در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه دختر جوان برای شایان اشد مجازات خواست و گفت: این مرد زندگی مرا خراب کرد .بعد از این که ماجرا را به مادرم گفتم او شوکه شد و این ماجرا تأثیر بدی در روحیه خودم و پدر و مادرم گذاشته است .شایان با چرب زبانی مرا به تله شیطانی اش انداخت.

سپس مرد بدنساز که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد و آزار و اذیت دختر جوان را انکار کرد.

و ی گفت : من آیدا را به زور آزار نداده‌ام .او با میل خودش به خانه مجردی ام آمد و با اصرار زیاد با من رابطه جنسی برقرار کرد او چون می داند وضع مالی خوبی دارم قصد دارد از من اخاذی کند.او گفته فقط در صورت دریافت ۱۰۰ میلیون تومان حاضر به گذشت است. چون می‌داند به تازگی با یک پزشک که ساکن لندن است ازدواج کرده ام و میخواهم برای زندگی به آنجا بروم به دادگاه آمده تا از من شکایت کند. او می خواهد زندگی مرا خراب کند.

این پسر از دختر جوان شکایت کرد

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *