تجاوز گروهی به دختر جوان توسط دو زورگیر +عکس

تجاوز گروهی به دختر جوان توسط دو زورگیر +عکس

ماه گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی از دو مرد آزارگر شکایت کرد.

شاکی درجریان تحقیقات پلیسی گفت: ماه گذشته همراه پسر مورد علاقه‌ام به تفرجگاهی در اطراف شهررفتیم.

دو مرد که سرنشینان موتورسیکلتی بودند، سمت‌مان آمدند. آن‌ها بعد ازپرس‌وجو ازما وقتی متوجه شدند نسبتی نداریم، دوستم را کتک زدند که او از ترس جانش از محل فرار کرد.

دو جوان شرور مرا ربودند و با خود به خانه باغی روستایی منتقل کردند. آن‌ها به من تعرض کردند و با گوشی تلفن همراه از صحنه فیلم گرفتند. تهدیدم کردند اگر شکایت کنم دوباره سراغم می‌آیند و این بار مرا به قتل می‌رسانند.

تجاوز گروهی به دختر جوان توسط دو زورگیر +عکس

فیلم های پخش شده دختر جوان خوشابی را تا پای مرگ برد

بعد مرا نیمه جان رها کردند و متواری شدند که به‌سختی خودم را به خانه رساندم. از ترسم حرفی به خانواده‌ام نزدم، اما کابوس آن روز مدام با من بود.

چند نفر از دوستانم با من تماس گرفتند و ادعا کردند فیلم آزار و اذیت من در فضای مجازی منتشر شده است.

با اطلاع از این ماجرا شوکه شدم و بعد از پیگیری متوجه شدم موضوع صحت دارد. چند بار خواستم خودکشی کنم که موفق نشدم. زندگی برایم جهنم شده بود. بعداز گفتن ماجرا به خانواده‌ام تصمیم به شکایت از آدم‌ربا‌های آزارگر گرفتم.

دستگیری آزارگر دختر جوان در تونل زیر زمینی در خانه ای در خوشاب

پرونده‌ای در این باره تشکیل شد و تیمی از ماموران اداره اطلاعات و جرایم جنایی پلیس آگاهی به سرپرستی سرهنگ علی اصغر هراتی، رئیس پلیس آگاهی شهرستان خوشاب تحقیقات گسترده‌ای برای دستگیری دو متهم فراری آغاز کردند. بعداز چند ماه تلاش پلیسی، روز‌های پایانی هفته گذشته رد یکی از متهمان فراری به دست آمد.

مرد متاهل پلید در تونل زیرزمینی اش به دام افتاد

او مردی متاهل و صاحب فرزند بود که به گفته خانواده‌اش از چندی قبل خانه را ترک کرده و به محلی نامشخص رفته بود. ماموران که به گفته‌های خانواده متهم شک کرده بودند، خانه را گشتند و متوجه برآمدگی‌ای در کنج اتاق خواب شدند. فرش آنجا را که کنار زدند و تونلی یافتند. وارد تونل یک و نیم متری شدند که صدای زنگ تلفن همراهی از داخل آن شنیدند. با جست‌وجوی تونل متهم در داخل آن شناسایی و بازداشت شد. او در جریان تحقیقات گفت: من و دوستم برای تفریح به آن تفرجگاه رفته بودیم که متوجه شدیم دختر و پسر غریبه‌ای آنجا اتراق کرده‌اند. وسوسه شدیم آن دختر جوان را در دام شیطانی‌مان گرفتار کنیم.

صدای زنگ تلفن همراه مرد پلید و همدستش را لو داد

سراغ آن دو رفتیم. پسر جوان را کتک زدیم و او از ترس جانش فرارکرد. دختر جوان را ربودیم و با موتور به خانه باغی روستایی بردیم.

هردو او را مورد آزار و اذیت قراردادیم و از صحنه با گوشی تلفن همراه فیلم تهیه کردیم.

او از ترس تهدیدهایمان شکایت نکرد تا این‌که وسوسه شدیم دوباره سراغش برویم که او حاضر نشد نزدمان بیاید و فیلم را درکانال‌های تلگرامی و اینستاگرام منتشر کردیم تا آبرویش برود.

بعدهم، چون ترسیدم پلیس ردمان را بزند در اتاق خواب خانه‌ام تونلی حفرکردم و آنجاپنهان می‌شدم تا پلیس دستگیرم نکند. اما روزی که برای دستگیری‌ام آمدند گوشی تلفن همراهم به صدا در آمد و مخفیگاهم لو رفت وبازداشت شدم.

دستگیری متهم دیگر پرونده تجاوز به دختر جوان در پاساژ نواب تهران

سرهنگ حسن آشیانی، فرمانده انتظامی شهرستان خوشاب گفت: با اعتراف این متهم به جرایم سیاهش، برای او قرارقانونی صادرشد. تحقیقات برای دستگیری دومین متهم پرونده نیز ادامه داشت تا این‌که رد او در تهران به دست آمد. تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان خوشاب برای دستگیری او به پایتخت اعزام شدند و عصر بیست و دوم اردیبهشت امسال، متهم در پاساژی اطراف محله نواب بازداشت شد. تحقیقات اولیه از این متهم نشان داد او نیز متاهل بوده و بعداز فراربرای کار به تهران آمده و در کارگاه تولید کیف فعالیت داشته است. تحقیقات از متهمان برای رازگشایی ازدیگر جرایم احتمالی آن‌ها ادامه دارد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. خوبشون کردند عوضی های هوسباز همش دخترا باید مورد ازار و اذیت قرار بگیرن عوضیا شما خو زن داشتین چیکار دختر مردم دارین بعد میگن سگ و خوک نجسن این مردای هوسباز از نجسی رد شدن کثیفای اشغال ذیشالا نسل همه ی این مردای روانی منقرض بشه الهی آمیننننننننننن

  2. دقیقا
    من فک کردم که به سینه هایش دست میزنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *