تجاوز گروهی به زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش

تجاوز گروهی به زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش توسط تبعه افغانی را در این بخش از حوادث مجله شبونه مشاهده نمایید.

مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

تجاوز گروهی به زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

تجاوز گروهی به زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

همچنین ببینید:

تجاوز داماد به مادر زنتجاوز داماد به مادر زن معلولش در تهران +عکس

حقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

همچنین ببینید:

تجاوز به دختر 17 ساله توسط رفقای دوست پسرش +عکس تجاوز به دختر 17 ساله توسط رفقای دوست پسرش +عکس

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

 اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

تجاوز گروهی به زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. بله این خبر وحشتناک را فکر کنم چندین سال پیش من خوندم و خبرش قدیمی هست و خبرهای مشابه زیادی از نجاوزه وجرابم چنایات مهاجران غیر قانونی ..اون همراهان که خانوادشون مورد تعرض قرار گرفت غیرت نداشتن وگرنه خودشون تفنگ برمیداشتن نیرفتن کار متجاوزان را تموم میکردن تا دیگه کسی از غلط‌ها نکنه ..با مهاجران زیاد کار کردم که بعضی خوب و البته برخی هم ذاتا چون در خشونت و جنگ بزرگ شدن و تنفر از کشورهای همسایه خود دارند میآیند دست به هر نوع جنایتی میزنند .مقصر حکومت می‌باشد که چهل سال سر و سامانی به وضع مهاجرین با قوانین نداده .و جرایم را مخفی میکنداینها کشورشون مواد مخدر و تروریست تولید میکند و نسبت به خودشون هم همینقدر خشن ولیرجم هستند.هنوز بچه گردانی میکنند و دراطاقها کارگری بچه بازی میکنند ..دولت و حکومت بک کشور که نالایق باشد باید هم مهاجران غیرقانونی را بعداز چهل سال معضل را مگر گران شدن دلار و بی‌ارزش شدن پول ما حل کند..برخی از اینها که تعدادشان کم نیست .اروپا هم رفتند و چنان گندی خواهند زد که تا چند سال آینده گندش بالا میاد ممکن هست کل خاورمیانه را حتی دیگه راه ندن ..ما در ژاپن چکار کرده بودند ایرانیها که ایرانیها اخرح ودیگه راه ندادند بخاطر خلافهای کوچک ..کشور باید آدمهای لایق را اجازه ورود بدهد و هر آدم روانی و جنایتکاری را راه ندهد .. بعد هم جدیدا مثل اینکه دادگاه این خلافکاران را تحویل کشور خود میدهد که دیگه خیلی زور داره دادگاه ما بلاها سرهموطن میاره ..بعدبا متجاوز اپنطور.؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *