تجاوز یک پزشک به 7 منشی در آبادان +عکس

تجاوز یک پزشک به 7 منشی +عکس و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای تجاوز یک پزشک به 7 منشی

در پی ادعاهای 7 زن که همگی آنها منشی یک از پزشکان معروف در آبادان بودند مبنی بر اینکه توسط دکتر مرد مورد اذیت و آزار و سواستفاده اخلاقی قرار گرفته اند که برخی از این زنان که نخواستند نامی از آنها برده شود ضمن گفتگو با خبرنگار رکنا اظهار داشتند این دکتر بسیار معروف است از آنها سواستفاده شوم کرده است.

این زنان مدعی هستند دکتر از آنها برای کار کردن سفته گرفته بود و به همین دلیل نیز از آنها سواستفاده غیراخلاقی کرده است .

تجاوز یک پزشک به 7 منشی در آبادان +عکس

این زنان گفتند پیام هاو فیلم های غیراخلاقی که دکتر برای شان می فرستاد هنوز در گوشی هایشان به عنوان مدرک موجود است و آنها به دلیل اینکه نمی خواستند خانوادهای شان از نیت شوم دکتر باخبر شوند بدون اینکه حق حقوق شان رادریافت کنند از مطب دکتر بیرون می آمدند.

تجاوز یک پزشک به 7 منشی در آبادان +عکس

آنها به خاطر آبرو و سفته ای که دست دکتر پلید داشتند مجبوربه سکوت شدند و هیچ گونه شکایتی صورت نگرفته است.

این زنان تنها به واحد نظارت سازمانی که دکتر کار می کرد اطلاع دادند تا با این دکتر برخورد صورت گیرد لازم به ذکراست چندین فیلم نیز از این دکتر موجود است که وی در حال درمان زنانی است که به صورت کاملا عریان جلوی وی روی تخت دراز کشیده اند که با توجه به ادعای تایید نشده این 7زن موضوع درخوزستان درحال بررسی است.

همچنین ببینید:

تجاوز گروهی به زن تهرانی مقابل چشمان شوهرشتجاوز گروهی به زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *