فیلم کامل لحظه ترور هادی مصطفی از فرمانده گردان‌ قسام در لبنان

فیلم کامل لحظه ترور هادی مصطفی فرمانده گردان‌ قسام در لبنان

فیلم کامل لحظه ترور هادی مصطفی از فرمانده گردان‌ قسام در لبنان که در این صفحه میتوانید مشاهده نمایید.

اسرائیل که اعلام کرده بود در حال ترور فرماندهان حزب الله است باز هم در یک اقدام ناجوانمردانه دست به ترور یکی دیگر از فرماندهان حزب الله کرد که واکنش های زیادی را در پی داشته است.

هادی مصطفی از فرماندهان گردان‌های قسام در لبنان توسط پهپاد اسرائیلی ترور شد این حادثه در جاده صور به الناقوره در جنوب این کشور رخ داد و متاسفانه یکی از چهره های مهم لبنان به شهادت رسید.

کیهان نوشت رژیم شکست خورده صهیونیستی سر و صدایی دیگر برپا کرد و با حمله هوائی به ساختمانی در دمشق 5 مستشار نظامی ایرانی را به شهادت رساند.
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای خاطرنشان کرد:
«بسم الله الرحمن الرحیم
در پی اقدام متجاوزانه رژیم ددمنش و جنایتکار صهیونیستی در حمله هوائی به دمشق، 4 تن از مستشاران نظامی سپاه و مدافعین حرم و تعدادی از نیروهای سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. شهادت شهیدان
«حجت‌الله امیدوار»، «علی آقازاده»، «حسین محمدی» و «سعید کریمی» را به حضرت ولی‌عصر(عج)، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی)، خانواده‌های معظم شهیدان و آحاد فرماندهان و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی تبریک و تسلیت می‌گوییم.»
روابط عمومی کل سپاه ساعاتی بعد در اطلاعیه‌ دیگری اعلام کرد: پاسدار رشید اسلام محمدامین صمدی یکی از مدافعین حرم نیز به علت شدت جراحت به فیض شهادت نائل آمد.
اسرائیل هر روز ناامن‌تر می‌شود

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *