تعطیلی مدارس تهران و مشهد فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ مشخص شد

تعطیلی مدارس تهران و مشهد فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ مشخص شد

تعطیلی مدارس تهران بر اساس شاخص الودگی هوا

تعطیلی مدارس تهران و مشهد فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ بستگی به شاخص الودگی هوا دارد بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۱۰قرار گرفته و آلودگی هوا تداوم یافته و تشدید شده است.

به گزارش مهر، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۱۰ قرار گرفته و وضعیت هوای تهران در شرایط ناسالم و به رنگ نارنجی است. همچنین آلودگی هوا تشدید شده و تداوم یافته است.

همچنین این شاخص در ۲۴ ساعت گذشته میانگین بر روی عدد ۱۰۷ قرار گرفته بود و وضعیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بود.

تهران از ابتدای سال ۹ روز هوای پاک، ۲۰۹ روز هوای قابل قبول، ۹۱ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و ۱۲ روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

تعطیلی مدارس تهران و مشهد فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ مشخص شد وضعیت آلودگی هوای تهران آنقدر فراز و نشیب داشته است که مردم دیگر با آلودگی شدید هوا در پایتخت نیز عادت کردند.

آلودگی هوا به قدری افزایش داشته که با چشم قابل رویت است به خصوص زمانی که در ارتفاع قرار می‌گیریم آلودگی هوا در تهران همچون ابری خاکستری بر فراز آسمان پایتخت سایه افکنده است.

مدارس تهران و مشهد فردا سه شنبه تعطیل نیست

با این حال فردا مدارس تهران و اصفهان و کرج باز بوده و خبری از تعطیلی نیست طبق گفته آموزش و پرورش فردا مدارس تهران و مشهد و اهواز باز بوده و تعطیل نخواهد بود.

فصل سرما و زمستان همیشه این معضل گریبان کلان شهرها را می‌گیرد علاوه بر تهران اصفهان و اراک و همدان و تبریز و سمنان و مشهد شاهد آلودگی هوا در فصل زمستان هستند.

شرایطی برای رفع این آلودگی‌ها بیندیشند اما هیچگاه مهمی انجام نشده است و به جای اینکه کارخانه‌های صنعتی با سوخت فسیلی تعطیل شود مدارس تعطیل می‌شود در یک ماه اخیر مدارس تهران به علت آلودگی هوا تعطیل نشده است و شاهد بارش برف و باران بودیم که آلودگی هوا از بین رفته بود اما مدتی است که مجدداً آلودگی هوا به تهران بازگشته و شاخص آلودگی هوا عدد بالایی را نشان می‌دهد که برای مردم به خصوص دانش آموزان و سالمندان و بیماران قلبی بسیار خطرناک است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *