تعطیلی مدارس تهران و کرج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ آلودگی هوا

تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا شنبه 24 اردیبهشت 1401 آلودگی هوا مشخص شد آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس مقاطع دبستان و پیش دبستان تهران و البرز فردا را در این صفحه ببینید.

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا شنبه

با توجه به آلودگی هوا در تهران کرج برخی از مردم میخواهند بدانند که آیا فردا مدارس و یا ادارات تعطیل هستند یا خیر!

هنوز خبری درباره تعطیلی فردا خبری منتشر نشده است و در صورت دریافت خبر در این صفحه اعلام خواهد شد.

تغییرات اقلیمی ناشی از آلودگی محیط‌زیست بر توزیع جغرافیایی بسیاری از بیماری‌های عفونی و بلایای طبیعی تأثیر می‌گذارد. تنها راه مقابله با این مشکل از طریق آگاهی عمومی همراه با رویکرد چند رشته ای توسط کارشناسان علمی است. سازمان های ملی و بین المللی باید به ظهور این تهدید رسیدگی کنند و راه حل های پایدار را پیشنهاد کنند.

تعاملات بین انسان و محیط فیزیکی آنها به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است، زیرا فعالیت های انسانی متعدد بر محیط تأثیر می گذارد. محیط زیست ترکیبی از موجودات زنده  و غیر زنده   است.

آلودگی به عنوان ورود مواد مضر به محیط زیست برای انسان و سایر موجودات زنده تعریف می شود. آلاینده ها جامدات، مایعات یا گازهای مضری هستند که در غلظت های بالاتر از حد معمول تولید می شوند و کیفیت محیط زیست ما را کاهش می دهند.

فعالیت های انسان با آلوده کردن آبی که می نوشیم، هوایی که تنفس می کنیم و خاکی که گیاهان در آن رشد می کنند، تأثیر نامطلوبی بر محیط زیست می گذارد. اگرچه انقلاب صنعتی از نظر فناوری، اجتماعی و ارائه خدمات متعدد موفقیت بزرگی بود، اما تولید مقادیر زیادی از آلاینده‌های منتشر شده در هوا را نیز معرفی کرد که برای سلامتی انسان مضر است. بدون شک، آلودگی محیط زیست جهانی به عنوان یک موضوع بهداشت عمومی بین المللی با جنبه های متعدد در نظر گرفته می شود. دغدغه‌های اجتماعی، اقتصادی و قانون‌گذاری و عادات سبک زندگی با این مشکل بزرگ مرتبط است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.