تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ مشخص شد

تعطیلی مدارس و ادارات تهران و البرز کرج و هشتگرد و فردیس فردا یکشنبه 1 خرداد ماه 1401 آلودگی هوا مشخص شد آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس مقاطع دبستان و پیش دبستان تهران و البرز فردا را در این صفحه ببینید.

تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ مشخص شد

تعطیلی مدارس و ادارات تهران و البرز کرج

با توجه به گرد و غباری که آسمان تهران و البرز را فرا گرفته است دانش اموزان با خطرات بسیاری مواجه شده اندو بسیاری از خانواده میخواهند بدانند آیا فردا مدارس تهران و کرج یکشنبه 1 خرداد تعطیل است یا خیر که هنوز خبری در این باره منتشر نشده است و در صورت کسب اطلاع در این صفحه درج میشود.

قرار گرفتن طولانی مدت انسان در معرض آلودگی هوا خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و تنفسی را افزایش می دهد. یک نحوه مرگ و میر در معرض قرار گرفتن در گرد وغبار است که پوشش بسیار خطرناکی را از ذرات ریز ارائه می دهد.

تهران با حدود 8.5 میلیون نفر جمعیت در شمال کشور واقع شده است. جمعیت می تواند در طول روز به بیش از 12.5 میلیون نفر برسد و مردم شهرهای اطراف روزانه برای کار به تهران رفت و آمد می کنند.

روزانه بیش از 17 میلیون تردد خودرویی در تهران انجام می شود و بسیاری از وسایل نقلیه دارای تکنولوژی قدیمی هستند. بنابراین هوای تهران جزو آلوده‌ترین هوای جهان است.

تهران در ارتفاع بالایی قرار دارد و توسط رشته کوه البرز احاطه شده است که هوای آلوده را به دام می اندازد. وارونگی دما، پدیده ای که به ویژه در ماه های زمستان رخ می دهد، از رقیق شدن آلاینده ها جلوگیری می کند. چندین روند اخیر نشان می دهد که کاهش آلودگی هوا مستقیم نخواهد بود: رشد سریع جمعیت (تا حدی به دلیل مهاجرت از سایر شهرها)، توسعه صنعتی، شهرنشینی و افزایش مصرف سوخت، نقاط فشار هوای پاک در تهران هستند. برای طراحی یک رویکرد موثر برای مدیریت آلودگی هوا، تشخیص مشکل، تعیین منابع آن و شناسایی راه حل های مقرون به صرفه و پایدار مهم است. این مقاله به بررسی اجمالی جدیت آلودگی هوا در شهر تهران می پردازد. تأثیر آن را از نظر سلامتی و هزینه های اقتصادی تعیین می کند. منابع آلودگی را شناسایی می کند؛ و در نهایت، چارچوبی برای رسیدگی به مشکل ارائه می دهد.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

2 نظر

  1. کی اعلام میکنن؟

  2. بگین تعطیل هست یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.