تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

تعطیلی مدارس شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ مشخص شد صرفه جویی در گاز آلودگی هوا

تعطیلی مدارس شنبه ۱بهمن ۱۴۰۱ مشخص شد صرفه جویی در گاز آلودگی هوا

آیا روز شنبه 1 بهمن مدارس و دانشگاه ها تعطیل است تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا شنبه 1 بهمن 1401 واقعیت دارد؟ به دلیل آلودگی هوا و سرما و کمبود گاز آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی تهران و البرز ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، آمل ، بابل ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد را در این صفحه به آن میپردازیم.

آیا مدارس شنبه 1 بهمن۱۴۰۱ تعطیل است؟

 • مدارس کردستان شنبه اول بهمن ۱۴۰۱ تعطیل شد
 • مدارس کردستان فردا شنبه اول بهمن ۱۴۰۱ تعطیل شد
 • مدارس استان البرز فردا پنجشنبه ۱ بهمن تعطیل شد
 • مدارس تهران فردا شنبه 1 بهمن تعطیل و غیر حضوری شد
 • مدارس شهرهای قزوین و تاکستان و شهر البرز تعطیل شد
 • مدارس کرمانشاه روز شنبه اول بهمن تعطیل شد
 • مدارس اصفهان روز شنبه اول بهمن تعطیل شد
 • مدارس بیرجند تا 3 بهمن تعطیل و غیر حضری شد
 • مدارس مناطق شهری خراسان شمالی شنبه ۱ بهمن مجازی شد

با توجه به سرمای شدید هوا که هوا شناسی برای روز شنبه پیش بینی کرده است احتمال تعطیلی مدارس روز شنبه بسیار زیاد است و امروز جلسه ای برای این موضوع تشکیل شده است که تا ساعتی دیگر اعلام میشود.

این صفحه را نبندید و هر یک ساعت رفرش کنید تا خبرهای جدید درباره تعطیلی مدارس روز شنبه را ببینید.

تعطیلی مدارس کرمانشاه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: مدارس ۱۰ شهرستان استان کرمانشاه در روز شنبه اول بهمن غیرحضوری شد و ادارت و بانک‌ها نیز با تاخیر فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

افشین یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم کرمانشاه، از تعطیلی و غیرحضوری شدن فعالیت تمام مقاطع تحصیلی مدارس 10 شهرستان استان در روز شنبه یکم بهمن ماه 1401 به دلیل سرمای شدید هوا در روز شنبه اول بهمن خبر داد و اظهار داشت: این تعطیلی شامل دو نوبت صبح و بعدازظهر خواهد بود.

وی عنوان کرد: تعطیلی مدارس استان شامل شهرستان‌های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی نمی‌شود و فعالیت مدارس و ادارات در این چهار شهرستان به روال عادی خواهد بود. فعالیت مدارس استان در روز شنبه به صورت غیرحضوری و در بستر پیام رسان «شاد» ادامه می‌یابد.

مدارس کردستان فردا شنبه اول بهمن ۱۴۰۱ تعطیل شد

تمام مدارس سطح استان کردستان به دلیل برودت هوا و یخبندان فردا شنبه اول بهمن ماه تعطیل بوده و آموزش در فضای مجازی انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به پیشنهاد ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و موافقت استاندار کردستان و به دلیل سرما و برودت هوا، مراکز پیش دبستانی و مدارس تمامی مقاطع تحصیلی استان کردستان در روز شنبه یکم بهمن ماه سال جاری در هر دو نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری خواهد بود.

گفتنی است کلاس های آموزشی در بستر فضای مجازی (شاد) برگزار می شود.

مدارس استان البرز فردا شنبه ۱ بهمن تعطیل شد

احمد افضلی با بیان این مطلب در جلسه فوق العاده کمیته اضطرار استان اظهار کرد: کیفیت هوای البرز همچنان در وضعیت ناسالم قرار داشته و‌ کیفیت هوا نامطلوب است.

به گزارش خبرنگار برنا، در حالیکه استانداری البرز ساعتی قبل اعلام کرده بود مدارس البرز فردا دایر است، اما در نهایت اصلاحیه ای زد و اعلام کرد مدارس تعطیل است.

مدارس تهران فردا شنبه 1 بهمن 1401 تعطیل است

به استثناء #فیروزکوه، #دماوند و #رودهن

بر اساس اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران؛

🔴 همه مدارس شهرستان‌های استان تهران به جز فیروزکوه، دماوند و رودهن در روز شنبه اول بهمن ۱۴۰۱ غیرحضوری است و کلاسها‌ در بستر فضای مجازی تشکیل خواهد شد.

مدارس قزوین تعطیل شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، بر اساس تصمیمات کمیته اضطرار آلودگی هوای استان روز شنبه اول بهمن ماه تمام مدارس نوبت صبح و عصر شهرستان قزوین شامل شهر قزوین، اقبالیه، محمودآباد نمونه، شهر تاکستان به صورت مجازی برگزار می‌شود. این موضوع شامل مدارس روستایی نیست.

همچنین تمام مدارس شهرستان البرز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در تمام مقاطع تحصیلی مجازی است. فعالیت سایر مدارس مناطق استان نیز به صورت حضوری بوده و عوامل اجرایی در مدارس الزامی نیست.

مدارس اصفهان فردا اول بهمن ۱۴۰۱ غیرحضوری شد

امتحانات طبق زمانبندی قبلی در موعد مقرر برگزار می‌شود

آموزش و پرورش استان اصفهان:
🔹مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر، فولادشهر، سجزی، کاشان و آران و بیدگل در روزهای ۱ و ۲ بهمن ماه غیرحضوری اعلام شد.
🔹مهدهای کودک، پیش دبستانی و آموزش استثنایی در این مناطق طی دو روز اعلام شده تعطیل و نیز مطابق با برنامه ریزی آموزش و پرورش، امتحانات دوره اول و دوم متوسط براساس زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد

مدارس کرمانشاه روز شنبه اول بهمن تعطیل شد

🔹️مدیرکل مدیریت بحران استاندای کرمانشاه از تعطیلی و غیرحضوری شدن فعالیت تمام مقاطع تحصیلی مدارس ۱۰ شهرستان استان به دلیل سرمای شدید هوا در روز شنبه اول بهمن خبر داد.

این تعطیلی شامل ۲ نوبت صبح و بعدازظهر خواهد بود.
🔹️تعطیلی مدارس استان شامل شهرستان‌های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی نمی‌شود و فعالیت مدارس و ادارات در این چهار شهرستان به روال عادی خواهد بود.

مدارس مناطق شهری خراسان شمالی شنبه ۱ بهمن مجازی شد

استانداری خراسان شمالی:
🔹مدارس شهری خراسان شمالی شنبه مجازی هستند بر اساس جدیدترین تصمیمات کمیته بحران سرما در استان تصمیم گیری برای محدودیت‌ها به صورت هر ۲۴ ساعت اعلام می‌شود.
🔹برای روز شنبه ساعت کاری ادارات از ۹:۳۳ تا ۱۴:۳۰ است و فعالیت گرمایش آنان با سوخت جایگزین تا حد امکان باید انجام شود./تسنیم

وضعیت تعطیلی مدارس بیرجند ۱ تا ۳ بهمن

تداوم فعالیت غیرحضوری مدارس شهرستان بیرجند تا سوم بهمن مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند:

تمامی کلاس‌های مدارس ابتدایی، مراکز پیش دبستانی و کودکستان‌های این شهرستان از اول تا سوم بهمن ماه به صورت مجازی و غیرحضوری خواهد بود./ایرنا

مدارس استان مرکزی روز شنبه با تاخیر باز میشود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی با توجه به مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مرکزی به منظور صرفه جویی در مصرف سوخت، فعالیت کلیه آموزشگاه ها و #مدارس تحت پوشش آموزش و پرورش استان مرکزی در دوره‌های تحصیلی از روز شنبه اول بهمن‌ماه با تأخیر آغاز خواهد شد براساس این مصوبه، از روز شنبه اول بهمن‌ماه تا پایان هفته یعنی ششم بهمن‌ماه آغاز به کار مدارس متوسطه ساعت ۸:۳۰ دقیقه و مدارس ابتدایی ساعت ۹ خواهد بود.

تعطیلی مدارس این روزها با انتقادات زیادی از سوی رسانه ها و حتی خانواده ها روبرو شده است و با سرد شدن هوا و آلودگی، مدارس تعطیل و غیر حضوری می شود.

بهترین کاری که در این وضعیت می توان انجام داد تعطیلی کامل مدارس در فصل زمستان بوده و موکول کردن آن به فصل تابستان است.

در فصل زمستان مشکلات زیادی برای مردم به وجود آمده است آلودگی هوا و سرمای شدید و کمبود گاز باعث شده که برخی از شهرهای کشورمان زمستان سختی را روبرو داشته باشند.

برخی از رسانه ها معتقد هستند که باید مدارس در زمستان تعطیل و به تابستان موکول شود که دانش آموزان از آلودگی هوا و سرمای شدید در امان بمانند.

به گفته هواشناسی زمستان ۱۴۰۱ یکی از زمستان‌های بسیار سرد در یک دهه اخیر بوده که مشکلات زیادی را برای دولت از نظر تامین گاز به وجود آورده است.

74 نظر

 1. چرا تعطیلی مدارس تهران رو این قدر دیر اعلام می‌کنند. خودشون که ميدونند چه خبره پس به مردم هم اعلام کنند تعطیلی یا عدم تعطیلی رو تا مردم هم بتونند برنامه ریزی کنند .

 2. وای اره الان منم نمیدونم کاش امشب اعلام کنن

 3. هرچی سریع تر بگید که تهران تعطیله یا نه حد اقل امشب اطلاع راسانی ممنون از شما🙏

 4. همیشه البرز دیرتر از جاهای دیگه تعطیلی رو اعلام میکنه
  پیشنهاد دبیران ما این هست که آموزش و پرورش به جای تدریس دروس نیمسال دوم ابتدا از دروس عمومی امتحان غیرحضوری برگزار کنند وامتحان دروس اختصاصی رو نگهدارن وقتی حضوری شد
  و تدریس نیمسال دوم رو تا اسفند به صورت غیرحضوری برگزار کنند
  کلاسهای حضوری در اسکای روم خیلی عالی هست چون دانش آموزان سرماخورده هم میتونن در منزل از تدریس برخوردار شوند
  معمولا اولیایی که بچه های شلوغی دارن و میخوان نصف روز از دست بچه ها راحت بشن اونها متقاضی کلاس حضوری هستن
  چرا آخه دیگران به آتیش این جور دانش آموزان بسوزن
  در آذرماه که حضوری بود ما دانش آموزان آنفولانزا گرفتیم ودو هفته غایب شدیم
  در حالیکه اگه غیرحضوری بود در شاد واسکای روم بچه ها براحتی درس رو میگرفتن
  و مهمتر ازهمه اینکه معلما در فضای مجازی وغیرحضوری مجبورن خوب تدریس کنن چون توسط اولیا و مدیر مدرسه تدریس ها گوش داده میشه
  اما در کلاس کلی وقت کشی میکنن
  قابل توجه وزیر آموزش وپرورش

  • قزوین ساعت ۱۱شب اطلاع میدن🤦

  • درسته ولی یه سری از این ناراحتن که انلاین درس میخونیم انتظار دارن که حضوری امتحان بدیم که البته غلط هستش چون معلما تو اسکای روم حتی بهتر و راحت تر درس میدن.همینطور تو پرسش های کلاسی.
   بنظرم بهتره که تا اسفند همین روند غیرحضوری ادامه پیدا کنه
   مدارس گیلان هم هنوز مشخص نشده
   خدا کنه امشب بگن تعطیله

 5. سلام بنظرتون مشهد هم تعطیله؟
  همه جا نوشتن شمال شرقی سرد میشه و کاهش دما داره اما خوب یک سری از سایت هاهم میگن تعطیل نیست مشهد!

 6. کسی که امید داره اصفهان تعطیل میشه

  کاش اصفهان تعطیل بشه
  امیدوارم تعتطیل کنن دیروز هوا سرد بود شاید خیلی از مدرسه ها پنجشنبه نباید برن مدرسه ولی مدرسه ما گفته باید همه پنجشنبه ها بیاید مدرسه
  واقعا از ته دلللللل امیدوارم اصفهان فردا تعطیل بشه:(

  • یکی مثه تو

   ما هم همینطورییییییییییمممممممممممممممم واییییی
   کاش تعطیل بشه اصفهان

  • دقیقا ما اصفهانیا خیلی بدبختیم 😭
   شیشع فروش بگیر نگیر داره

  • اینا اصفهان راتعطیل نمیکنندچون مسولان اصفهان نمیخواهنداصفهان تعطیل بشه به ضررشون هست اگرنه آب هوای اصفهان خیلی بدترازتمام استان هاست

  • طلایی اصفهانی

   اصفهان خیلی هوا آلوده است باید تمام مدارس اصفهان برای فردا شنبه یکم بهمن تعطیل بشه ، داخل هوا فقط سرب و گوگرد هست شاخص آلودگی ۱۷۰ شده و ناسالم برای عموم است😠😡

  • امیدوارم

 7. واقعا یا کلا تعطیل کنن یا بزار مدارس باز بشه.
  ضعیف داریم میشیم از لحاظ درس چرا به این ها توجه نمیکنن ؟؟
  بعد که تعطیل میکنن میخوان که امتحان رو ام حضوری بدیم ……

 8. هیچ وقت اصفهان را تعطیل نمیکنین مگ ما از بقیه شهرا چیمون کمتره
  یا ریه های مث سنگ داریم؟ یا اصلا حسي ک از سرما و گرما نداریم برا صرف گاز و…. تعطیل کنین باو
  زود خبرشو بزارین

  • تعطیل نگران نباش هم آلودگی هست هم افت فشار گاز اینا اینجوری دیر اعلام میکنند که مردم زود جایی نرن وگرنه اصلا نگران نباش تازه شما وضعیتتون از ما کرجیا بدتره

  • آره چهارشنبه هم که همه جا تعطیل بود اصفهانو تعطیل نکردن ..واقعا خیلی نامردن:-\

 9. بالاخره تعطیل میشه یا نه ؟؟؟
  به ما گفتن که باید از شنبه بیاید مدرسه امتحان بدید و بمونید و کلاسا حضوری میشه😐

 10. چرا اصفهان و نمیگید؟؟!
  مشکلتون چیه؟!😑

 11. کاش رشت تعطیل بشه واییییییی

 12. مدارش مشهد هم فردا ۱ بهمن تعطیله ؟

 13. چرا البرز مثل همیشه میخواد شب اعلام کنه خوب از الان اعلام کنن دیگه

 14. سلام تروخدا جون عزیزترین کستون تهران و تعطیل کنین من فردا امتحان ریاضی از ۵ فصل دارم هیچ هم تمرین نکردم تروخدا شنبه و حداقل فقطشنبه و تعطیل کنین ازتون خ‌اهش میکنم

 15. نصر اصفهانی

  شاخص آلودگی امروز اصفهان عدد ۱۷۰ و ناسالم برای عموم است و اصلا یک روز سالم نداریم باید تمام مدارس اصفهان برای فردا شنبه یکم بهمن تعطیل بشه خیلی آلوده و سرده !!

 16. یه بدبختی که میانگین نمره هاش به زور میشه ۱۳😞

  گرفتن یه هفته تعطیل کردن ما امتحان ندادیم الان شنبه ریاضی یکشنبه عربی دوشنبه علوم سه شنبه فارسی چهار شنبه هم اجتماعی داریم همه امتحانای سختو دارن میگیرن که اگه دوباره غیر حضوری شد امتحانای درسای مسخره رو آنلاین بدیم

 17. مهسا امینی

  با سلام. شیراز هم خیلی سرد شده. چرا برای تعطیلی مدارس شیراز اقدام نمیکنند؟!

 18. شیشه فروش ناموسا بیا و مث فامیلت نباش 🤧

 19. یه بنده خدا

  البرز فردا شنبه تعطیلهههه؟

 20. چراااااااا خوزستاننننننن که منبع آلودگی هواست رو تعطیل نمیکنین و فقط بلدین تند تند تهران رو تعطیلی کنید یکم انصاف داشته باشید انصصصصصصصصصصاااااااااااااافففففففففففففف

 21. کاش مدارس اصفهان رو حتی کسایی هم که امتحان دارن رو تعطیل کنن
  بخدا نمیشه تو این هوا یه لحظه هم نفس کشید همش حالت تهوع و مریضیه
  واقعا باید تعطیل کنن با این وضع آلودگی

 22. دقیقااااااااااااااا

 23. بدبختی ک برنامه هاش بهم ریخته

  تو تهران ن برف هس ن چیزی ولییییی خیلییییییییییی سردهههههه سوزززززز داره هوااااااا

 24. لطفااااااااا تهران و تعطیل کنیددددددددددددددددد

 25. بابا اهواز آلوده تر از تهران شده تعطیل نمیشه چرا آخرین بار 2ماه پیش تعطیل شدیم فقط به فکر تهران هستن

 26. الو اهواز شاخص 170 تروخدا فقط به فکر تهران هستن

 27. اصفهان نجف اباد

  اینا با اصفهان مشکل دارن
  دیر تر از همه جا میگن

 28. رشت تعطیل شه شیرینی میدم:)

 29. مثلا الان مدارس تا آخر سال آنلاین میشد …. امتحان ها غیر حضوری میشد … مشکلی پیش می آمد آیا؟
  مگه به گفته دیگران کرونا نیست ؟ هوا آلوده نیست ؟ گاز نیست ؟هوا سرد نیست ؟ خب چرا کارتون راحت نمی‌کنید من نمیدونم
  والا همه معلم ها هم همینو میخوان به قول یکی از معلم هام میگفت بعضی از معلم ها با بچه ها مشکل دارن همش لج میکنن واقعا چرا ؟
  تهران که کلی تعطیل شد و شاید فردا هم تعطیل بشه خب امتحانارو انلاین میکردین دیگه الان چه جوری من برسم پروژه آماده کنم درحالی که امتحان دارم .. 😐

 30. واقعابایوگدبه حال این دولت ومردم گریست هررو تعطیل یه عده دانش آموزبیسواددارن تحویل جامعه میدن واقعاخجالت هم خوب چیزیه

 31. واقعابایدبه حال این دولت ومردم گریست هرروزتعطیل یه عده دانش آموزبیسواددارن تحویل جامعه میدن تاوان تالایقی مسولین دوبچه هابایدبدن ؟؟؟

 32. چرا البرز رو حضوری کردین آخه ماهم گناه داریما …

 33. واقعابایدبه حال این دولت ومردم گریست هرروزتعطیل یه عده دانش آموزبیسواددارن تحویل جامعه میدن تاوان نالایقی مسولین روبچه هابایدبدن ؟؟؟

 34. استان گیلان تعطیله اول بهمن ؟؟

 35. مدیراموزش پرورش البرز هرچی عشقش میکشه تعطیل میکنه
  یه ادم بی سواد گذاشتن مدیر اخه چرا تهران تعطیل میسه البرز نه!!
  گفته پنجره هارو میبندیم! متاسفم واقعا تاسف

 36. لطفا بگید مدارس گیلان هم روز شنبه ۱ بهمن تعطیل هستش یا خیر؟ اگه کسی خبری در مورد این موضوع میدونه ممنون میشم بگه

 37. بهترین کار تعطیلی زمستان و تدریس در سه ماهه بهار و یک ماه از تابستانه. در این صورت هم انرژی ذخیره و هم بچه ها از مشکلات فصل زمستان مثل یخبندان و سرما و انفلوآنزا در امانن.
  در پناه خدا

 38. سلام لطفاً سریع اعلام کنید که آیا مشهد تعطیل است یا نه؟
  با سپاس

 39. زنجاننن تعطیل میشههههه؟؟؟؟؟

 40. آقا بالاخره مدرسه های البرز تعطیله یا نه
  دیوونه شدم

 41. خدا لعنتشون کنه احمقای بی شعور رو
  آخه یکی نیست بگه تو که مدرسه هارو تعطیل میکنی درک نداری که ما که امتحان داریم هم آدمیم
  آخه این انصافه؟
  چند روز پیش اصفهان شاخص آلودگیش بالا بود بخاطر امتحانا تعطیل نکردن فقط سه روز بخاطر این آلودگیه کوفتی دل پیچه ووحالت تهوع وسر درد شدید داشتم
  ان شاالله خدا لعنتتون کنه بی درکای بی ادب و بی شعور و بی شخصیت واقعا که
  نمیدونم چی بگم والا ……………..

 42. همدان رو تعطیل کنین نامردا داریم یخ میزنیم تو این سرما ب منفی 24 درجه رسیده راها هم یخبندانه همش داریم سر میخوریم واقعا براتون متاسفم… ما داریم از سرما می‌میریم بعد میان ابتدایی هارو تعطیل میکنن ما مگه ادم نیستیم ؟

 43. مازندران رو تعطیل کنین سررددد

 44. فاطمه چگنی

  چرا ماله همدان همیشه دمه صبح اعلام میشه این استان همدان عضو لیران نیست ایا؟!!

 45. نمیشه ولی احتمالا چند روز میریم و دوباره بخاطر صرفه جویی در مصرف گاز تعطیل میکنن

 46. یک نفر که یخ می زنه تو مدرسه

  واقعا نمی دونم چرا مدارس اراک را تعطیل نمی کنن
  من عاشق مدرسه هستم، ولی در این سرما یخ می زنیم ما در مدرسه صداقت وسایل گرمایشی داریم ولی خراب هستند و برای همین خیلی سردمان میشه نمی دونم شاید مدارس دیگه هم وسایل گرمایشی کار نکنه یا شایدم کار کنه ولی به فکر ماهم باشید.

  • والا انقدم دیر اعلام می‌کنن که
   یبارم که زود اعلام می‌کنن یه چیزی میگن
   دوباره میزنن زیرش اول خو گفتن متوسطه هشت و نیم اونا نه بعد گفتن نه همه یه ساعت تاخیر بعد دوباره گفتن ابتدایی تعطیل
   خو یه چیز قطعی بگین دیگه😐

   • اراک چن روز پیش شاخص هوا دویست نم چند بود انقد گوه بود که بعد فردا رو تعطیل نکردن

 47. به نام خدا ، ماهی هستم

  دانشجو جماعت ابشش داره که باید حضور داشته باشه ؟
  مملکت ع‌نی

 48. ایشالله😔🤣

 49. آقا این تمامی مقاطع تحصیلی شامل دانشگاه ها هم میشه؟ الان هیچی راجع ب دانشگاه های استان تهران گفته نشده.؟!

 50. سلام مدارس آذربایجان شرقی تعطیله یا نه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *