تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شد به علت مسمومیت

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شد به علت مسمومیت

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شد به علت مسمومیت

اخبار تعطیلی مدارس دوشنبه 15 اسفند 1401 تهران و البرز ، اصفهان ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، پاکدشت ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، آمل ، بابل ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، تاکستان ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد ، خوزستان ، اهواز ، آبادان را در این صفحه به آن میپردازیم.

آیا مدارس تهران دوشنبه 15 اسفند تعطیل است؟

خیر مدارس تهران فردا باز هستند و هر دانش اموزی که فردا حضور پیدا نکند غیبت میخورد تعطیلی مدارس تهران فردا کذب بوده و دانش اموزان باید به مدرسه بروند فقط مدارس قم تعطیل خواهد بود.

مدارس قم دو روز تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: با توجه به جشن‌های نیمه شعبان و حضور گسترده زائران و میهمانان در شهر کریمه اهل بیت، فعالیت آموزشی مدارس شهر قم فردا و پس فردا به صورت غیر حضوری خواهد بود.

در حالی که نظری نماینده خلخال قصد بیان تذکری در خصوص مسمومیت تعدادی از دانش آموزان در خلخال را داشت، کریمی قدوسی نماینده مشهد قصد ممانعت از بیان تذکر او را داشت که همین موضوع باعث شد برای دقایقی جو مجلس متشنج شود. فاطمه مقصودی نماینده مجلس به خبرآنلاین گفت:ما در کمیسیون تلفیق با حضور وزرای آموزش‌و پرورش و بهداشت جلسه تشکیل دادیم. اعضای وزارت اطلاعات هم در جلسه حضور داشتند.همان‌طور که گفتم نیروهای امنیتی به‌شدت پی‌گیر هستند تا مجرمان را پیدا کنند، آن‌ها دارند روی این موضوع کار می‌کنند و این وظیفه اجرایی دست آن‌هاست و ما نظارت می‌کنیم و تاکید می‌کنیم که هرچه زودتر باید تکلیف مشخص شود.

آیا مدارس فردا ۱۵ اسفند تعطیل است؟

تعطیلی مدارس همیشه مورد بحث دانش آموزان در کشورمان بوده است دلایل تعطیلی مدارس بیشتر به دلیل آلودگی هوا و بارش برف می باشد اما این روزها اخباری مبنی بر مسمومیت دانش آموزان در فضای مجازی منتشر شده که دانش آموزان را نگران کرده است و می خواهند بدانند آیا مدارس تعطیل خواهد بود یا خیر.

همه مدارس بجز قم باز است

در حال حاضر همه مدارس کشورمان فردا باز بوده و دانش آموزان باید به مدرسه بروند این در حالی است که با توجه به مسمومیت های اخیر در مدارس برخی از دانش آموزان به مدرسه نرفتند و تصمیم دارند که اسفند ماه را در مدرسه حاضر نباشند تا وضعیت مسمومیت‌ها روشن شود.

به هر حال مراجع قضایی پیگیری لازم برای دستگیری عوامل مسمومیت دانش آموزان را انجام می دهد.

هنوز آموزش و پرورش تصمیم به تعطیلی مدارس ندارد و دانش آموزان باید هر روز همچون روزهای گذشته به مدرسه بروند.

مسمومیت دانش آموزان جنجال زیادی را در رسانه ها و فضای مجازی به راه انداخته است بسیاری از چهره‌های شاخص و مسئولان کشورمان به آن واکنش نشان می دهند گفته میشود که علت مسمومیت دانش آموزان گاز نیتروژن پوده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *