تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد سیل و باران

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا و سرما

اخبار فوری تعطیلی مدارس فردا  سه شنبه  اسفند برای آلودگی هوا

فردا مدارس تهران و اهواز و خوزستان به علت آلودگی هوا احتمال دارد تعطیل شود چرا که شرایط آلودگی هوا و شاخص الودگی خطرناک است و برای همه گروه های ناسالم میباشد خوزستان و تهران در حال حاضر بیشترین آلودگی هوا را نسبت به سایر شهرها دارند و اراک و اصفهان و مشهد نیز وضعیت تقریبا مشابهی دارند.

آلودگی شدید هوای تهران

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۳۷ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

همچنین این شاخص در ۲۴ ساعت گذشته میانگین بر روی عدد ۱۱۸ قرار گرفته بود و وضعیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است.

تهران از ابتدای سال ۱۰ روز هوای پاک، ۲۲۶ روز هوای قابل قبول، ۱۰۱ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و ۱۲ روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

احتمال تعطیلی مدارس تهران فردا سه شنبه 15 اسفند 1402

آلودگی هوا در تهران و کرج احتمال تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 15 اسفند را افزایش داده است و کمیته اضطراری نیز تشکیل شده است و تا ساعتی دیگر نتیجه وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه های فردا تهران و کرج و البرز مشخص خواهد شد که در این در صفحه اطلاع رسانی میشود .

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۳۷ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

اخبار لحظه به لحظه تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 15 اسفند 1402 به دلیل آلودگی هوا و بارش برف و سرما و یخبندان و صرفه جویی در گاز و انرژی وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد ، سبزوار، همدان ،نهاوند ، ملایر ، تویسرکان، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، کوهرنگ ، سردشت ، بلبان آباد ،مراغه ، مرند ، ورزقان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد ، فیروزکوه و دماوند و پردیسان ، اسالم ، هشتپر، تالش ، خاروانا و اهر ، قوچان در این صفحه دنبال کنید.

وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا سه شنبه 15 اسفند

تا این لحظه تنظیم خبر، فردا همه مدارس مشهد و شهرهای استان خراسان رضوی باز و دایر است و هیچ خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی فردا دوشنبه نیست.

اگر تا ساعاتی دیگر شدت سرما یا بارش برف و سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آن وقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

وضعیت تعطیلی مدارس قم

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا فردا سه شنبه 15 اسفند 1402 مدارس شهرهای استان قم به علت بارش برف و باران یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟

اگر تا ساعاتی دیگر شدت سرما یا بارش برف و سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آن وقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

وضعیت تعطیلی مدارس اصفهان فردا سه شنبه 15 اسفند

فردا سه شنبه 15 اسفند احتمال تعطیلی مدارس اصفهان وجود دارد.

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان، خمینی‌شهر، زرین‌شهر و سجزی امروز 14 اسفند وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۷ ایستگاه سنجش فعال در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هشت صبح یکشنبه سیزدهم اسفند با میانگین ۱۶۹ وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

اخبار تعطیلی مدارس اهواز و خوزستان فردا سه شنبه 15 اسفند

امروز در اکثر نقاط استان خوزستان شاهد آلودگی هوا هستیم و خانواده ها نگران از اینکه دانش آموزانشان در این هوای آلوده دچار مریضی بشوند و منتظر اعلام رسمی برای تعطیلی فردا هستند.

براساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۰ صبح براساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون، وضعیت هوا در ایستگاه‌های شهر اهواز شامل استانداری، حفاری، نیوساید، پادادشهر، اداره کل و پست برق شماره ۳ به ترتیب با شاخص‌های ۱۵۶، ۱۵۸، ۱۵۸، ۱۵۹، ۱۵۳ و ۱۵۳، شوشتر ۱۵۱ و هندیجان ۱۵۸میکروگرم بر مترمکعب در وضعیت ناسالم یا قرمز قرار دارند.

تا این لحظه تنظیم خبر، فردا سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ همه مدارس شهرهای استان خوزستان باز و دایر است و هیچ خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی فردا سه شنبه نیست.

وضعیت تعطیلی مدارس همدان آلودگی هوا

سرمای هوا در همدان احتمال دارد فردا سه شنبه 15 اسفند مدارس این استان تعطیل شود

تا این لحظه تنظیم خبر، فردا سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ همه مدارس شهرهای استان همدان باز و دایر است و هیچ خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی فردا سه شنبه نیست.

اگر تا ساعاتی دیگر شدت سرما یا بارش برف و سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آن وقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

احتمال تعطیلی مدارس اردبیل و تبریز فردا سه شنبه 15 اسفند

احتمال تعطیلی مدارس در شهر تبریز به دلیل شاخص بالای آلودگی هوا برای روز سه‌شنبه وجود دارد، اما تا کنون هیچ خبر رسمی و اعلامی در این زمینه منتشر نشده است.

با وجود شاخص آلودگی هوا و افزایش آن در برخی مناطق، احتمال تصمیمات اضطراری از سوی مسئولان برای تعطیلی مدارس مطرح است.

از این رو، اولویت اصلی برای حفظ سلامت و رفاه جامعه، در نظر گرفتن تدابیر لازم جهت کاهش آلودگی هوا و حفظ سلامتی دانش‌آموزان است.

به همین دلیل، انتظار می‌رود که در صورت لزوم، مسئولان محلی تصمیمات مناسبی در خصوص تعطیلی مدارس اعلام نمایند تا به جامعه در مقابله با این مشکل کمک کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *