تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شد آلودگی هوا و بارش برف

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شد آلودگی هوا و بارش برف

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شد آلودگی هوا و بارش برف

اخبار تعطیلی مدارس سه شنبه 2 اسفند 1401 آلودگی هوا و بارش برف و صرفه جویی در مصرف گاز تهران و البرز ، اصفهان ، آذربایجان شرقی آذربایجان غربی ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، آمل ، بابل ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، تاکستان ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد ، خوزستان ، اهواز ، آبادان را در این صفحه به آن میپردازیم.

آیا فردا سه شنبه 2 اسفند مدارس تعطیل است؟

خبر فردا همه مدارس کشور باز است.

تعطیلی مدارس یکی از خبرهایی بوده که برای داشن اموزان اهمیت زیادی دارد به تاوجه به اینکه در ماه گذشته به دلیل آلودگی هوا و یا سرمای هوا مدارس یک روز پس از دیگری تعطیل می شد دانش آموزان را مشتاق کرد که به صورت غیرحضوری تحصیل را ادامه بدهند.

آموزش و پرورش معتقد است که روش غیر حضوری باعث افت تحصیلی خواهد شد و به همین دلیل اعلام کرد مدارس دیگر به دلیل آلودگی هوا تعطیل نخواهد بود و دانش آموزان باید به مدرسه بروند مگر اینکه بارش برف و یا سایر پدیده های دیگر باعث اختلال در حضور دانش آموزان به مدرسه شود.

اما هواشناسی اعلام کرده که هوای کشور در چند روز آینده رو به سرما خواهد رفت و شاهد بارش برف نیز خواهیم بود و احتمال تعطیلی مدارس را افزایش خواهد داد .

تعطیل شدن مدارس بدون شک به تحصیل دانش آموزان ضرر وارد می‌کند اما آلودگی هوا تاثیر زیادی بر روی سلامتی دانش آموزان خواهد داشت متاسفانه به دلیل کمبود سوخت کارخانجات از مازوت استفاده می کنند.

تعطیلی احتمالی سه شنبه ۲ اسفند به خاطر برف و سرما

خانواده ها نگران از بیمار شدن فرزندانشان در هوای سرد و برفی و یخبندان و یا آلودگی هوا در بعضی از شهرها؛ حالا منتظر هستند تا ببینید آیا احتمال دارد که فردا سه شنبه ۲ اسفند به خاطر برودت و سردی هوا یا بارش برف و یخبندان و آلودگی هوا مدارس و دانشگاه ها تعطیل بشوند یا خیر؟

هر لحظه که مدارس در فردا سه شنبه ۲ اسفند به طور رسمی تعطیل شد ما هم همین جا اطلاعیه ها را آپدیت خواهیم کرد.

کدام مدارس فردا سه شنبه ۲اسفند تعطیل هستند؟

تا این لحظه سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱ همه مدارس ایران دایر خواهد بود و مدارس هیچ شهری تعطیل نیست. توجه داشته باشید که هر دانش آموزی که در مدرسه حاضر نشود غیبت میخورد و یا اینکه دلیل موجه باید داشته باشد

۱۳ روز آلودگی هوای تهران در بهمن‌ماه

بر اساس اطلاعات ثبت شده در ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای تهران، تعداد روزهای آلوده طی بهمن‌ماه سال جاری ۱۳ روز بود که از این تعداد هفت روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و شش روز در شرایط ناسالم برای تمامی گروه‌ها قرار گرفت.

آمار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می‌دهد بهمن‌ماه امسال شهروندان تهرانی تعداد روزهای آلوده‌ بیشتری را نسبت به بهمن‌ماه سال گذشته تجربه کرده‌اند. طی این مدت شش روز برای تمامی گروه‌ها آلوده بود این در حالیست که سال گذشته در این ماه هیچ روزی برای تمامی گروه‌ها آلوده نشده بود.

کیفیت هوای تهران در دومین ماه زمستان ۱۴۰۱ و مقایسه آن با سال گذشته نشان می‌دهد که در بهمن‌ماه سال گذشته ۱۶ روز هوای قابل قبول ثبت شد که این عدد امسال نیز ۱۶ روز بوده است.

در بهمن‌ماه سال گذشته ۱۴ روز هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت که این وضعیت امسال به هفت روز کاهش یافت.

لازم به ذکر است در بهمن سال جاری یک روز هوای پاک را تجربه کردیم این در حالیست که در سال گذشته هیچ روزی هوای پاک ثبت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *