شاخص آلودگی هوای اصفهان امروز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ لحظه به لحظه

تعطیلی مدارس امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

مدارس روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل نیست حتی در ایلام و اصفهان و تهران و یزد و مشهد. تاکنون هیچ نهاد رسمی تعطیل بودن ادارات و مدارس روز شنبه ۲۰ آبان را اعلام نکرده است و اگر خبر جدید از سوی مسئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید.

آخرین خبر تعطیلی مدارس امروز 20 آبان 1402 به علت آلودگی هوا مشخص شد خبر فوری وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان ، بندرعباس و هرمزگان و مشهد، را اینجا بخوانید.

احتمال تعطیلی مدارس برای روز وجود دارد. اما تا این لحظه مدارس روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل نیست. تاکنون هیچ نهاد رسمی تعطیل بودن ادارات و مدارس روز شنبه ۲۰ آبان را اعلام نکرده است و اگر خبر جدید از سوی مسیئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید

آیا مدارس امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ است؟

خیر فردا مدارس همه شهرهای کشور باز هستند با اینکه وضعیت آلودگی هوا در کلانشهرها همچون تهران و اصفهان خوزستان حاد گزارش شده است اما مدارس تعطیل نیست البته ممکن است تا پایان ساعات امشب خبر تعطیلی اعلام شود پس در همین صفحه بمانید و خارج نشوید.

آیا مدارس ایلام امروز شنبه تعطیل است؟

با توجه به زلزله 5 ریشتری که در ایلام رخ داد بسیاری از دانش اموزان انتظار دارند که مدارس این استان فردا تعطیل شود اما فعلا خبری از تعطیلی نیست.

اطلاعیه مهم درباره وضعیت تعطیل مدارس اصفهان فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ : مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برای تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت بخش‌های مختلف در هفته پیش رو خبرداد.

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از صبح امروز شاخص آلودگی هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان بوده است، اظهار داشت: جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا عصر امروز تشکیل و مصوبات آن تا پیش از ساعت ۲۰ امشب اعلام می‌شود.

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

آلودگی هوای خوزستان

بنا بر اعلام مرکز پایش کیفی هوای کشور، شاخص کیفی هوا امروز در شهر‌های سوسنگرد ۱۷۱، ماهشهر ۱۶۶، هندیجان و اندیمشک ۱۵۹، اهواز، شادگان و شوشتر ۱۵۸ و خرمشهر به ۱۵۷ AQI رسید که نشان دهنده ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه‌های سنی (قرمز) است.

بر اساس این شاخص، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل، خودداری ورزند. افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

آلودگی هوای اصفهان

به گزارش ایرنا، اصفهان از ابتدای هفته روزهای آلوده‌ای را پشت سرگذاشت و امروز جمعه با وجودیکه اداره ها و مدارس تعطیل هستند و خودروها کمتر در سطح شهر تردد می‌کنند، هوا همچنان آلوده است.

طبق اطلاعات سامانه پایش کیفی هوای کشور، شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان در ساعت ۱۰ روز جمعه با عدد ۱۵۹ ( AQI) در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم مردم قرار دارد.

آلودگی هوای تهران

به گزارش ایرنا، شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای تهران صبح امروز بر روی عدد ۱۰۴ (ناسالم برای گروه‌های حساس) قرار دارد که در این شرایط به بیماران قلبی و عروقی، کودکان و زنان باردار توصیه می‌شود از تردد و فعالیت در فضای باز خودداری کنند.

این در حالی است که ایستگاه شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۵۱ در وضعیت قرمز (آلوده برای همه افراد) قرار دارد و ایستگاه‌های تربیت مدرس منطقه ۶، پارک قائم در منطقه ۱۸ و همچنین ایستگاه‌های مناطق هفت، ۲۱ و ۱۲ نیز در وضعیت نارنجی (آلوده برای گروه‌های حساس) قرار دارد.

شاخص آلودگی هوای مناطق تهران

به گزارش خبرنگار ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _جمعه نوزدهم آبان‌_ در ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۷۴، پاکدشت با شاخص ۱۵۳، پیشوا با شاخص ۱۵۵، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۶۹، قرچک با شاخص ۷۳، ورامین با شاخص ۱۷۸، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۳۳، دانشگاه تهران با شاخص ۱۴۴، سلامت با شاخص ۱۱۳، شریف منطقه دو با شاخص ۱۱۸، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۱۱۷، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۲۶، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۱۷، ملارد با شاخص ۱۳۱ و منطقه ۱۵ با شاخص ۱۴۰، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

14 نظر

 1. آقا لطفا مدرسه هارا تعطیل کنید شنبه ۲۰ آبان را هوا اصفهان خیلی آلوده است

 2. خواستار تعطیلی

  بابا بخدا ما ادمیم تعطیل کنین دو هفتس توی الودگی تهران داریم میریم مدرسه دو سه روز که تعطیل کنین بخدا هیچ اسیبی به نظام اموزش نمیرسه ما هم ادمیم مردیم توی این هوا

 3. من ریدم به هرچی مدرسه

  • پدر پسر شجاع🗿

   یعنی چی من آخر نفهمیدم یه جا نوشته تعطیله یه جا تعطیل نیست.ینی مدارس فردا تو اصفهان تعطیله؟؟؟

 4. هوای تهران خیلی آلوده است من ریه هام درگیر شده لطفاً مدارس رو تعطیل کنید

 5. من که مریض شدم همش سرفه سرفه اصفهان خیلی آلودست
  تعطیل کنید

 6. جناب شیشه فروش رئس ستاد بحران اصفهان..شما خودت بچه نداری فکر کنم که بااین درجه آلودگی راحت اعلام میکنی تعطیل نیست.جان بچه بیشتر ارزش داره یا تحصیلش..من که نفرین میکنم امثال شما را که با تصمیم هاتون تو این گرونی مملکت تازه مریض بشند و گرفتاری درست میکنید برای مردم..خدا انشالا اگر ب خاطره این بی فکریت.یه بچه یا بزرگترش.مریض شد و گرفتارشد..خدا عزیزت را گرفتار کنه جلوی چشمت.و دستت ب دکتر و دوا بند کنه.الهییییی

 7. جناب شیشه فروش.واقعا باچه فکری فردا را تعطیل نکردی.مدارس رو..واقعا باعث تاسفه که ما مردم بچه هامون را مجبور هستیم با فکره پوک امثال شما راهی مدرسه کنیم..واقعا متاسفم برای اون سِمَتی که به شما دادند..استعفا بدید لطفا

 8. جناب شیشه فروش رئس ستاد بحران اصفهان..شما خودت بچه نداری فکر کنم که بااین درجه آلودگی راحت اعلام میکنی تعطیل نیست.جان بچه بیشتر ارزش داره یا تحصیلش..من که نفرین میکنم امثال شما را که با تصمیم هاتون تو این گرونی مملکت تازه مریض بشند و گرفتاری درست میکنید برای مردم..خدا انشالا اگر ب خاطره این بی فکریت.یه بچه یا بزرگترش.مریض شد و گرفتارشد..خدا عزیزت را گرفتار کنه جلوی چشمت.و دستت ب دکتر و دوا بند کنه.الهییییی

 9. خواستار تعطیلی مدارس ۲

  هرسری از بیرون میام خونه گلوم میسوزه اصلا به بچهای تهران اهمیت میدین ؟ حتی نگفتین زنگ ورزش بیرون نرن دلمون خوش باشه حواستون به سلامتیمون هست #خواستار_تعطیلی

 10. ناموسا فردا تعطیل کتین من فردا امتحان شیمی دارم

 11. خدایی فردا تهران رو تعطیل کنید چیزی نمیشه که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *