تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد سیل و باران

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد باران و آلودگی

اخبار تعطیلی مدارس فردا شنبه 26 اسفند 1402

بارش باران و برف باعث تعطیلی برخی از مدارس کشور برای فردا شنبه 26 اسفند 1402 شد با توجه به بارش های باران و برف در برخی از مناطق کشور مدارس روستایی تعدادی از شهرهای کوهستانی تعطیل شده است.

مدارس شهری فردا شنبه 26 اسفند 1402 باز خواهد بود خبری از تعطیلی نیست و دانش اموزان باید ب مدرسه بروند اما با توجه به سامانه بارشی که این هفته وارد کشور خواهد شد باید شاهید تعطیلی مدارس برخی از شهرهای کشور باشیم.

اخبار لحظه به لحظه تعطیلی مدارس فردا شنبه 26 اسفند 1402 به دلیل باران و سیل و آلودگی هوا و بارش برف و سرما و یخبندان و صرفه جویی در گاز و انرژی و چهارشنبه سوری وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد ، سبزوار، همدان ،نهاوند ، ملایر ، تویسرکان، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، کوهرنگ ، سردشت ، بلبان آباد ،مراغه ، مرند ، ورزقان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد ، فیروزکوه و دماوند و پردیسان ، اسالم ، هشتپر، تالش ، خاروانا و اهر ، قوچان در این صفحه دنبال کنید.

آیا مدارس تهران فردا شنبه 26 اسفند تعطیل است؟

فردا شنبه 26 اسفند 1402 برخی از مدارس تهران به علت بارش برف و صرفه جویی در مصرف انرژی احتمال دارد تعطیل شود. مدارس شهر تهران فردا باز است و باید دانش اموزان به مدرسه بروند و وضعیت آب و هوا هیچگونه تاثیری در روند مدارس نخواهد داشت.

وضعیت تعطیل مدارس اصفهان فردا شنبه 26 اسفند

برخی از مدارس اصفهان به علت بارش شدید باران و سیل احتمال دارد فردا شنبه تعطیل شود البته هنوز خبری در این باره منتشر نشده است و باید تا ساعتی دیگر منتظر ماند تا اموزش و پرورش چه تصمیمی میگیرد.

سامانه بارشی این هفته شروع میشود

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به ورود سامانه بارشی به غرب کشور، وضعیت جوی استان‌ها طی چند روز آینده را اعلام کرد.

صادق ضیائیان درباره وضعیت جوی کشور گفت: امروز جمعه ۲۵ اسفندماه، با ورورد سامانه بارشی به غرب کشور، در نوار غربی دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز و تهران، مناطقی از غرب فارس و اصفهان بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می‌شود. این وضعیت در این مناطق تا ظهر شنبه ۲۶ اسفندماه ادامه می یابد و بعد از ظهر شنبه تنها در مناطقی از شرق، شمال شرق و شرق سواحل دریای خزر ابری شده و وزش باد شدید و رگبار پراکنده انتظار می‌رود و به تدریج این سامانه از شمال شرق کشور خارج می‌شود.

وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه 26 اسفند

فردا هم مدارس مشهد و خراسان رضوی باز خواهد بود و خبری از تعطیلی مدارس نیست بارش برف و باران در بخری از شهرهای خراسان رضوی به اندازه ای نیست که باعث تعطیلی مدارس فردا شود.

بارش باران در کل کشور

اصغری، کارشناس هواشناسی گفت: تهران همچنان باران خواهد بارید، بارش‌ها در تهران و استان‌هایی مانند البرز، قزوین، سمنان و زنجان ادامه دارد.

او ادامه داد: «در عبور از جاده‌های کوهستانی غرب کشور با برف هم روبرو خواهید شد. موج جدید بارشی سه‌شنبه وارد کشور خواهد شد و دامنه‌های زاگرس را درگیر بارش خواهد کرد. برای این موج هشدار نارنجی صادر شده است.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *