تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا و سرما

آیا مدارس تهران فردا چهارشنبه 16 اسفند تعطیل است

با توجه به وضعیت آلودگی هوا در تهران و کرج و بالا رفتن شاخص الودگی هوا احتمال تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 16 اسفند تهران و کرج وجود دارد.

شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای شهر برای سومین روز متوالی در وضعیت نارنجی است و هم اکنون با قرار گرفتن روی عدد ۱۲۶ برای بیماران قلبی و ریوی، زنان باردار و کودکان ناسالم اعلام شده و به این افراد توصیه می‌شود از تردد در فضای باز خودداری کنند.

وضعیت احتمال تعطیلی مدارس اردبیل و تبریز چهاشنبه 16 اسفند

سرمای هوا و صرفه جویی در مصرف گاز و انرژی احتمال دارد مدارس تبریز و اردبیل و ارومیه و آذربایجان شرقی و غربی را فردا چهارشنبه 16 اسفند 1402 تعطیل کند در حال حاضر دمای هوای اردبیل صفر درجه است و تا پایان شب سردتر نیز خواهد شد هوای تبریز و ارومیه نیز همین وضعیت را دارند.

وضعیت تعطیلی مدارس قم فردا چهارشنبه 16 اسفند

آلودگی هوای قم به حد خطرناک رسیده است و احتمال تعطیلی فردا چهارشنبه 16 اسفند وجود دارد. کارشناس اداره کل هواشناسی استان از ورود سامانه بارشی به استان از امشب خبر داد و گفت: انتظار داریم با ورود این سامانه بارشی، شاهد بارش برف در ارتفاعات و باران در سایر نقاط استان باشیم. مرتضی صبوری افزود: پیش بینی می‌کنیم شهر‌های دستجرد، کهک و سلفچگان شاهد بارش برف باشند و در شهر قم هم شاهد بارش باران و برف (برفابه) باشیم.

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا و سرما

وضعیت تعطیلی مدارس اصفهان فردا چهارشنبه

با توجه به وضعیت آلودگی هوا در اصفهان و بالا رفتن شاخص الودگی هوا احتمال تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 16 اسفند اصفهان وجود دارد.  مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از اوایل اسفندماه جاری نیروگاه شهید منتظری اقدام به مازوت سوزی کرده است.

اخبار لحظه به لحظه تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 16 اسفند 1402 به دلیل آلودگی هوا و بارش برف و سرما و یخبندان و صرفه جویی در گاز و انرژی وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد ، سبزوار، همدان ،نهاوند ، ملایر ، تویسرکان، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، کوهرنگ ، سردشت ، بلبان آباد ،مراغه ، مرند ، ورزقان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد ، فیروزکوه و دماوند و پردیسان ، اسالم ، هشتپر، تالش ، خاروانا و اهر ، قوچان در این صفحه دنبال کنید.

آیا مدارس تهران فردا چهارشنبه 16 اسفند تعطیل است

با توجه به وضعیت آلودگی هوا در تهران و کرج و بالا رفتن شاخص الودگی هوا احتمال تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 16 اسفند تهران و کرج وجود دارد.

با توجه به وارد شدن موج گرد و غبار به کشورمان تهران در شرایط آلودگی پر خطری قرار گرفته است و مردم به شدن در معرض بیماری قرار دارند. طبیعت مواد خطرناکی مانند دود ناشی از آتش‌سوزی‌های جنگلی را که اغلب توسط افراد ایجاد می‌شود، در هوا آزاد می‌کند. خاکستر و گازهای حاصل از فوران های آتشفشانی؛ و گازهایی مانند متان که از تجزیه مواد آلی در خاک ساطع می شوند.

وضعیت تعطیلی مدارس خوزستان و اهواز فردا چهارشنبه

هنوز خبری مبنی تعطیلی مدارس فردا خوزستان و اهواز و کرمان منتشر نشده است.

اخیرا گزارشی در مورد ارزیابی خطر طوفان های شن و غبار در آسیا و اقیانوسیه منتشر شده که یافته های جالبی را در مورد تأثیر طوفان های شن و غبار بر کشاورزی، انرژی، محیط زیست، هوانوردی، سلامت انسان و کیفیت زندگی در شهرها فاش می کند.

وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا چهارشنبه 16 اسفند

آلودگی هوای مشهد به حد خطرناک رسیده است و احتمال تعطیلی فردا چهارشنبه 16 اسفند وجود دارد.

آلودگی هوا در برخی از شهرهای کشورمان به دلیل ورود ریزگردها باعث شده که برخی از مدارس و ادارات تعطیل شود .

البته در چند ساعت گذشته با ورود ابر های باران زا در برخی از شهرهای کشورمان وضعیت هوا را برای آنها مناسب کرده است اما باز هم در برخی از شهرهای کشورمان آلودگی هوا همچنان ادامه دارد و باعث شده شرایط بسیار خطرناکی را برای شهروندان به وجود بیاورد.

وضعیت تعطیلی مدارس اراک و همدان

آلودگی هوای اراک و همدان به حد خطرناک رسیده است و احتمال تعطیلی فردا چهارشنبه 16 اسفند وجود دارد.

آلودگی هوای ناشی از ریزگردها بسیاری از شهرهای کشورمان را تحت تاثیر قرار داده است و باعث شده بسیاری از مردم کشورمان دچار مشکلات بسیار زیادی شوند.

استان های مرکزی و همدان نیز شامل این ریزگردها بوده است و مردم میخواهند بدانند فردا آیا مدارس تعطیل خواهند بود یا خیر.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا