تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد جزئیات آلودگی هوا

تعطیلی مدارس امروز چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد جزئیات آلودگی هوا

آیا مدارس چهارشنبه 29 آذر 1402 تعطیل است؟ مدارس تهران ، البرز ، کرج ، اصفهان ، اهواز ، اردبیل ، ارومیه ، خوزستان ، مشهد ، تبریز ، قم ، قزوین ، اراک ، همدان و سمنان ، شهریار ، ساوجلاغ ، هشتگرد ، آبیک ، ایلام ، کردستان ، کرمانشاه ، سنندج ، بندرعباس ، هرمزگان ، شیراز ، لرستان یزد و مازندران ، گیلان و رشت و آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به علت آلودگی هوا و بارش باران و برف را در این صفحه بخوانید.

همه مقاطع تحصیلی تهران امروز چهارشنبه 29 آذر تعطیل شد

بنابر اعلام آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، فردا (29 آذر 1402) همه مدارس شهرستان‌های تهران از جمله شهریار ، شهر ری ، لواسان ، اسلامشهر ، پاکدشت ، رباط کریم ، پردیس و شهر قدس و شهر جدید اندیشه  در تمامی مقاطع تحصیلی به جز فیروزکوه، در دو نوبت صبح و عصر «غیرحضوری» است.

بنابر اعلام آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، فردا همه مدارس شهرستان‌های تهران در تمامی مقاطع تحصیلی به جز فیروزکوه، در دو نوبت صبح و عصر «غیرحضوری» است.

مدارس البرز تا آخر هفته تعطیل شد

” احمد افضلی ” سه شنبه شب با بیان این مطلب در جلسه فوق العاده کمیته اضطرار آلودگی هوای استان البرز اظهار کرد: هوای البرز همچنان در وضعیت ناسالم قرار داشته و کیفیت هوا نامطلوب است.

وی افزود: بر این اساس آموزش در تمام مقاطع تحصیلی البرز طی این ۲ روز به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا غیرحضوری می باشد.
افضلی خاطرنشان کرد: آموزش در مدارس استثتایی استان البرز نیز بصورت غیرحضوری خواهد بود.

مدارس اصفهان تعطیل نیست

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با ابراز قدردانی از عموم شهروندان به سبب مشارکت در اجرای مصوبات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان گفت: در راستای برگزاری مستمر جلسات این کارگروه و با توجه به روند کاهش غلظت آلاینده‌ها، ضمن تأکید بر رعایت اصول بهداشتی و کاهش ترددها، فردا ۲۹ آذرماه، آموزش در تمامی مقاطع تحصیلی استان به صورت حضوری اعلام می‌گردد.

به محض تعطیل شدن مدارس مشهد ، قم ، سمنان ، اراک و سایرها شهرها در این صفحه درج خواهد شد.

آیا مدارس امروز چهارشنبه 29 آذر 1402 تعطیل است؟

آلودگی هوا در سراسر کشور روزهای گذشته باعث شده مدارس به تعطیلی کشیده شود و همچنان خبری از باد و باران نیست شهرهایی همچون اهواز، اصفهان و کرج و تهران به دلیل آلودگی شدید هوا مدارس تعطیل بود و حالا دانش آموزان در حال جستجو هستند که آیا فردا چهارشنبه ۲۹ آذر مدارس تعطیل خواهد بود یا خیر با توجه به تداوم آلودگی هوا فردا مدارس در حالی از ابهام است و به احتمال زیاد روز چهارشنبه نیز مدارس تعطیل خواهد شد.

شاخص آلودگی هوای تهران در مرز هشدار

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران،‌ طبق داده‌های شرکت کنترل کیفیت هوا، میانگین کیفیت هوای مناطق 22 گانه تهران هم اکنون با شاخص 124 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

همچنین شهرهای پاکدشت با شاخص 153، دماوند با شاخص 156، ورامین با شاخص 176 و پیشوا با شاخص 154 در وضعیت قرمز آلودگی هوا و ناسالم هستند.

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد جزئیات آلودگی هوا

با توجه به وضعیت آلودگی و شاخص آلودگی هوا در اهواز و اصفهان و تهران و کرج احتمالاً تا آخر هفته مدارس تعطیل خواهد شد و دانش آموزان باید به صورت غیرحضوری کلاس خود را برگزار کنند البته باید صبر کنی تا خبر قطعی توسط آموزش و پرورش اعلام شود و تا لحظات دیگر خبر قطعی در این صفحه درج می‌شود.

در حال حاضر شاخص آلودگی هوا در بسیاری از شهرهای کشور عدد هشدار دهنده را نشان می‌دهد که برای همه گروه‌های سنی خطرناک و ناسالم است دانش آموزان سعی کنند حتماً از مصرف شیر پوشی نکنند با توجه به آلودگی هوا حتماً مصرف شیر و لبنیات را بیشتر کنید شیر باعث می‌شود که آلاینده‌های درون ریه و گلوی شما شستشو داده شود و زمینه بسیاری از بیماری‌ها را از بین می‌برد.

شاخص آلودگی هوای اهواز

شاخص آلودگی هوای خوزستان و اهواز: آلودگی هوا در خوزستان ادامه دارد و کیفیت هوا در برخی از نقاط این استان قرمز اعلام شد.

آخرین داده‌های سامانه پایش کیفی هوای کشور نشان می‌دهد، هوای 2 شهر خوزستان روز دوشنبه در وضعیت ناسالم و قرمز قرار گرفت.

براساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت هشت صبح براساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون، وضعیت هوا در ایستگاه‌ شهر آبادان با شاخص ۱۶۲ و اهواز (اداره کل محیط زیست خوزستان) ۱۶۷ میکروگرم بر مترمکعب در وضعیت ناسالم یا قرمز قرار دارند.

شاخص آلودگی هوای اصفهان

در پی تشدید آلودگی هوای کلانشهر اصفهان جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای شهر اصفهان تا ساعتی دیگر تشکیل جلسه می‌دهد.

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۶ ایستگاه سنجش در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۲۷ آذر با میانگین ۱۸۰ وضعیت ناسالم برای عموم و قرمز را نشان می‌دهد.

بارش باران و برف در غرب کشور

ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از آلودگی هوا در کلانشهرهای صنعتی، ورود سامانه بارشی از غرب کشور طی روز جمعه (اول دی) و بارش برف و باران در برخی نقاط کشور خبر داد.

صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز (۲۸ آذر) تا جمعه (اول دی) در غالب مناطق کشور جو پایداری حاکم است که در کلانشهرهای صنعتی سبب تداوم و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا خواهد شد همچنین طی روز چهارشنبه و پنجشنبه (۲۹ و ۳۰ آذر) در برخی نقاط جنوب، جنوب شرق و شرق کشور وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا افزود: جمعه به تدریج با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، در برخی نقاط شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز ابرناکی، بارش و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: شنبه (۲ دی) در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، ارتفاعات البرز، ارتفاعات زاگرس و برخی نقاط بوشهر و فارس بارش باران و وزش باد شدید، در مناطق جنوبی رعد و برق، در نقاط سردسیر و ارتفاعات بارش برف رخ می‌دهد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *