تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ مشخص شد به دلیل آلودگی هوا

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ مشخص شد به دلیل آلودگی هوا

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 29 آبان 1401 واقعیت دارد؟ به دلیل آنفولانزا و آلودگی هوا باد و طوفان گرد و غبار و بارندگی و اعتراضات و اغتشاشات و آیا فردا مدارس تعطیل است یا خیر و آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی تهران و البرز ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد را در این صفحه به آن میپردازیم.

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۹ آبان واقعیت دارد؟

خبرهایی مبنی بر تعطیلی مدارس فردا به دلیل الودگی هوا و اغتشاشات در شبکه های اجتماعی منتشر دشه که واقعیت ندارد فردا مدارس همه شهرهای کشورمان دایر خواهد بود و هر کسی که در کلاس درس حضور پیدا نکند غیبت خواهد خورد.

مدارس در همه مقاطع دایر میباشد.

چند روزی خبرهایی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه دانش اموزان اعتصاب کنند و به مدرسه نروند بدون شک کسانی که چنین فراخون هایی را ارائه میکنند به دنبال تحریک دانش اموزان برای حضور در خیابانها میباشد.

دکتر عباس شاهسونی با بیان اینکه آلودگی هوا یکی از مسائل عمده شهرهای بزرگ جهان شده است، ‌ گفت: گسترش شهرنشینی، ‌ افزایش جمعیت، ‌ رشد بخش‌های صنعتی، حمل و نقل و الگوی‌های مصرف نامناسب، ‌ نگرانی‌ها را نسبت به تشدید آلودگی هوا افزایش داده است که این آلودگی‌ها تاثیرات نامطلوبی بر سلامتی، رفاه و بهره‌وری جامعه دارد. آلودگی هوا یکی از عوامل خطر زیست محیطی مهم است و جوامع از طریق کاهش سطح آلاینده‌های هوا می‌توانند بار بیماری‌های مربوط به سکته مغزی، بیماری قلبی، ‌ سرطان ریه و بیماری‌های تنفسی حاد و مزمن را کاهش دهند. رهنمود سازمان بهداشت جهانی در سال ۲۰۰۵ نشان می‌دهد کاهش غلظت ذرات PM۱۰ از ۷۰ میکروگرم در مترمکعب به ۲۰ میکروگرم در متر مکعب، میزان مرگ را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *