تعطیلی مدارس مهرماه ۱۴۰۲ مشخص شد + جزئیات

تعطیلی مدارس مهرماه ۱۴۰۲ مشخص شد + جزئیات

تعطیلی مدارس مهرماه ۱۴۰۲ مشخص شد + جزئیات

تعطیلی مدارس در مهرماه 1402 از اخبار مهم شبکه‌های اجتماعی بوده که بسیاری کاربران می‌خواهند بدانند که آیا واقعاً مدارس در مهرماه ۱۴۰۲ تعطیل است یا خیر.

وضعیت تعطیلی مدارس مهرماه ۱۴۰۲ مشخص شد

علت اینکه چنین شایعی مطرح شده است مربوط به اغتشاشات سال گذشته بوده که حالا به سالگرد آن نزدیک می‌شویم و بسیاری از دانش آموزان تمایل دارند که بدانند آیا مدارس ماه بعد تعطیل خواهد شد یا خیر که پاسخ منفی است.

مدارس کشور از اول مهرماه ۱۴۰۲ بازگشایی خواهد شد و دانش‌آموزان باید به مدرسه بروند.

مدارس و دانشگاه‌ها اول مهر ۱۴۰۲ باز خواهد بود و تعطیلی مهر ماه واقعیت ندارد اما ۱۱ مهر ماه به دلیل ولادت پیامبر اکرم ز سه‌شنبه می‌شود مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل خواهد بود که به احتمال زیاد تا آخر هفته تعطیل می‌شود.

با فرا رسیدن فصل مدارس بسیاری از دانش آموزان به دلیل دلیل مختلف می خواهم بدانند که آیا فردا تعطیل میباشد یا خیر هنوز هیچ خبری درباره تعطیلی مدارس فردا برای شهرهای مختلف کشور اعلام نشده و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد

اسال گذشته برای چند روزی به دلیل اعتراضات و اغتشاشات خیابانی مدارس و دانشگاههای برخی از شهرهای کشور به صورت مجازی برگزار شد حالا شایعه شده که امسال هم به این صورت خواهد بود که صحت ندارد.

آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، با بیان اینکه برخی به دنبال برهم زدن فضای آموزش در مدرسه بودند و از اقتضای سن و هیجانات نوجوانان و کنجکاوی دانش آموزان استفاده کردند، گفت: برخی در پی این بودند مدرسه را با چالش مواجه کنند.

در چند روز اخیر برخی از دانش آموزان فریب تبلیغات شبکه های ضد انقلابی را خورده و در تعداد اندکی از مدارس شعارهایی را سر دادند که در حال حاضر مدارس کشورمان وضعیت پایداری به خود گرفته و مشکلی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *