تعطیلی مدارس و ادارات سیستان و بلوچیستان فردا شنبه ۲۵ آذر به علت عزای عمومی

تعطیلی مدارس و ادارات سیستان و بلوچستان فردا شنبه ۲۵ آذر به علت عزای عمومی

وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات و دانشگاه های سیستان و بلوچستان فردا شنبه 25 آذر 1402 به علت عزای عمومی را در این صفحه میخوانید.

با توجه به حمله تروریستی جیش العدل به مقر نیروی انتظامی و شهادت 12 نفر از اعضای فراجا نماینده ولی فقیه در این استان فردا را عزای عمومی در این استان اعلام کرد اما مدارس تعطیل نیست ولی شاید برای تشییع باشکو تر این هشدا مدارس و دانشگاه و ادارات و بانک های سیستان و بلوچستان تعطیل شود.

آیا فردا مداس سیستان و بلوچستان 25 آذر 1402 تعطیل است؟

تا دقایقی دیگر خبر دقیق درباره اینکه آیا فردا شنبه 25 آذر 1402 مدارس و دانشگاه های سیستان و بلوچستان تعطیل است یا خیر ار خدمتان عرض میکنیم پس در این صفحه بمانید از آن خارج نشوید.

همچنین ببینید:

علیرضا مرحمتی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر، درباره جزئیات این حادثه گفت: ساغت ۲ نیمه شب بود که تعدادی از تروریست‌ها، با یک اقدام ناجوانمردانه به مقر نیروی انتظامی شهرستان راسک حمله کردند. متاسفانه در این حمله تروریستی ۱۱ نفر از افسران ارشد، سربازان و نیروهای ما در فراجا به شهادت رسیدند.

پی حمله تروریستی به مقر فرماندهی انتظامی شهرستان راسک ۱۱ مامور فراجا شهید و ۸ نفر مجروح شدند. در همین راستا، تصویری از شهید محمد خمری از شهدای حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک مشاهده می کنید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *