فیلم: تغییر پوشش نگار قاضی میرسعید مجری تلویزیون جنجال شد

بیوگرافی نگار قاضی میرسعید مجری تلویزیون و صداوسیما +تغییر پوشش

 نگار قاضی میرسعید کیست + بیوگرافی

نگار قاضی میرسعید (محبوبه قاضی میرسعید) مجری تلویزیون است و سالها در صداوسیما فعالیت میکرد او زمانی که 17 سال سن داشت وارد عرصه اجرا در صداوسیما شد و بعد از اینکه در آموزن باشگاه خبرنگاران جوان قبول شد به صداوسیما راه پیدا کرد. او میگوید من به همراه 4 نفر دیگر وارد قسمت خبر جوانه ها شدیم و سپس به شبکه جهانی جام جم رفتیم.

تقریباً ۷ سال هرروز گوینده خبر جوانه‌ها بودم و به‌صورت همزمان در شبکه جام‌جم خبر سیاسی می‌خواندم. بعد از آن از معاونت سیاسی به معاونت سیما آمدم. در معاونت سیما یک برنامه ورزشی داشتم که هم نویسنده‌اش بودم و هم مجری آن و پیمان یوسفی تهیه‌کننده‌اش بود. بعد از آن به تازه‌ها آمدم و بعد از آزاده نامداری یک مدت کوتاهی در آن برنامه اجرا و تهیه کردم.

نگار (محبوبه) میرسعید مجری و تهیه‌کننده تلویزیون از سال ۹۳ در صدا و سیما ممنوع التصویر است.

بیوگرافی نگار قاضی میرسعید مجری تلویزیون و صداوسیما +تغییر پوشش

سوابق

نگار قاضی میرسعید در برنامه‌هایی نظیر «سین مثل سریال» ، «کمی متفاوت» و «فرصت ویژه» در مصاحبه ای درباره ی نحوه ی ورودش به صدا و سیما گفته:

بدون هیچ حامی و پشت و پناهی وارد تلویزیون شدم. من در سن ۱۷ سالگی از طریق آزمونی که باشگاه خبرنگاران جوان برگزار کرده بود وارد تلویزیون شدم.

بیوگرافی نگار قاضی میرسعید مجری تلویزیون و صداوسیما +تغییر پوشش

ما در آن زمان ۴ نفر بودیم که وارد بخش خبر جوانه‌ها شدیم. همزمان بعد از آن وارد شبکه جام‌جم شدم. یعنی تمام نوجوانی‌ من در تلویزیون گذشت. بعد از آن در رشته روانشناسی بالینی ادامه تحصیل دادم.

نگار (محبوبه) قاضی میرسعید مجری تلویزیون و صداوسیما با انتشار تصویری از خود موجب تعجب کاربران شبکه های اجتماعی شد او که قبلا با چادر در صداوسیما ظاهر میشد حالا تغییر پوشش عجیب او جنجال آفرین شده است.

فیلم: تغییر پوشش نگار قاضی میرسعید مجری تلویزیون جنجال شد

او درباره تغییر پوشش خود میگوید که من تغییر پوششی نداشتم و فقط در محل کارم که صداوسیما بود محجبه میشدم هر چند که خارج از سازمان پوشش غیر اخلاقی یا نامتعارف نداشته و حجابش معمولی است. بنا به فرمایش رهبری هم حجاب در صداقت و حیا و متنانت است نه فقط چادر.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *