فیلم کامل تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق توسط مدیر مدرسه

فیلم وحشتناک تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق توسط مدیر مدرسه کامل ببینید

فیلم تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق این درحالیست که تنبیه دانش اموزن در مدارس کشور ممنوع است و هر مدرسه ای این کار را انجام بدهد احتمال اخراج مدیر و ناظم وجود دارد و حتی اگر خانواده دانش اموزان شکایت کنند جزای کیفری برای معلم یا مدیر و ناظم خاطی وجود دارد.

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که مدیر مدرسه ای در کنارک دانش اموزان را با استفاده از شلاق تنبیه میکند این ناظم با شلاق به دست و صورت دانش اموزان زده که باعث آزار و اذیت انها میشود.

فیلم تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق

این درحالیست که تنبیه دانش اموزن در مدارس کشور ممنوع است و هر مدرسه ای این کار را انجام بدهد احتمال اخراج مدیر و ناظم وجود دارد و حتی اگر خانواده دانش اموزان شکایت کنند جزای کیفری برای معلم یا مدیر و ناظم خاطی وجود دارد.

چنین تنبیه هایی در دهه شصت به شدت رایج بود و دهه شصتی ها خاطرات بسیار بدی از این گونه تنبیه ها دارند. کاربری در فضای مجازی نوشته که در مدرسه کابل و شلنگ از مهمترین ابزار تنبیهی مدارس بود که معلمان و ناظم همیشه همراه خود داشتند.

فیلم کامل تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق توسط مدیر مدرسه

این در حالی است که اعمال هرگونه تنبیه از قبیل اهانت، تنبیه بدنی و تعیین تکالیف درسی جهت تنبیه دانش آموزان «بر طبق ماده ۷۷ آیین‌نامه انضباتی مدارس» ممنوع می‌باشد و این فرد مجرم محسوب می‌شود و باید خانواده به هر طریقی که می‌توانند پیگیری کنند و فرزندان خود را از خطر این ناراحتان روانی که اشتباها در کسوت شریف معلمی و مدیر مدرسه، قرار گرفته‌اند نجات دهند.

همچنین ببینید:

ماجرای فیلم کتک زدن معلم توسط دانش آموزان مختلط در بروجرد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. بیاد شلاق هایی که در مدرسه زاهدان زدند افتادم اعتماد به نفس امروز ما حاصل زحمات معلمان و حتی مدیر آن زمان است !!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *