ماجرای اسیدپاشی پدر و برادر روی تهیمنه یوسفی +تصاویر

اسیدپاشی پدر و برادر روی تهیمنه یوسفی به دلیل طلاق از همسرش و بیوگرافی تهیمنه یوسفی قربانی اسیدپاشی پدر و برادرش را در بخش حوادث مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای اسیدپاشی پدر و برادر روی تهمینه یوسفی

برادر کوچک و پدر سنگدل دست و پای تهمینه را بستند و بر روی صورت او اسید ریختند!!

به دنبال این اتفاق تهمینه توسط برادر بزرگترش با خودروی شخصی به بیمارستان قزوین رسانده شده ولی به دلیل این که دختر از ناحیه صورت و دست و پا دچار سوختگی شدید شده به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران منتقل شد.

بیوگرافی تهمینه یوسفی قربانی اسیدپاشی پدر و برادرش + اینستاگرام

تهمینه بخت برگشته 20 روز در بیمارستان بستری بود و پزشکان چهار عمل پوست بر روی وي انجام دادند.

خواهر بزرگ تهمینه که خود نیز چند سال پیش به ضرب چاقوی پدرش زمانی را در بیمارستان سپری کرده بود و یکی از شاهدان عینی ماجرا بود در خصوص این جنایت هولناک گفت: خواهرم تازه با پسری جوان عقد کرده بود و در دوره نامزدی متوجه شد که شوهرش اعتیاد به مواد مخدر دارد.

خواهرم که از این موضع بسیار آزرده خاطر شده بود قصد جدا شدن از شوهرش را داشت که پدر و مادرم با کار او مخالفت شدیدی کردند، چند روزی زندگی خواهرم با پدرم با جر و بحث گذشت و پدرم از آن جایی که می‌دانست خواهرم بسیار روی جهیزه‌اش حساس است اقدام به فروش لوازم جهیزه‌اش کرد وقتی خواهرم به خانه آمد متوجه شد که فرش جهیزه اش را پدرم برده و فروخته است.

بیوگرافی تهمینه یوسفی قربانی اسیدپاشی پدر و برادرش + اینستاگرام

جر و بحث خواهرم با پدرم بالا گرفت تا جایی که مادرم برای حل مشکل به برادر کوچکم که متولد 1369 است تماس گرفت برادرم بدو ورود به خانه خواهرم را مورد ضرب و شتم قرار داد و سپس پدرم به برادرم گفت: صورتش را بگیر تا اسیدی را که از قبل آماده کرده ام بیاورم در این لحظه بود که من از خانه فرار کردم چرا که می ترسیدم بلایی نیز سر من بیاورند.

در این میان قربانی اسید پاشی درباره روز حادثه و ماجرای بعد از فرار خواهرش از خانه گفت: ابتدا خواستم فرار کنم ولی برادرم درب خانه را پس از خروج خواهرم قفل کرد و صورتم را محکم در دستانش گرفت و پدرم نیز اسید را روی صورت و بدنم ریخت سپس یک طناب دور گردنم حلقه کردند و پدرم از یک طرف و برادرم از طرف دیگر آن را کشیدند تا از فشار خفگی و ضرب و شتم بی هوش شدم.

عکس تهمینه یوسفی

بیوگرافی تهمینه یوسفی قربانی اسیدپاشی پدر و برادرش + اینستاگرام

قربانی اسید پاشی ادامه داد: چند ساعت بعد که به هوش آمدم از شدت سوختگی بلافاصله وارد حمام شدم و سپس در حالی که پدرم قصد کشتن من را داشت با التماس های مکرر من از اقدامش صرف نظر کرد و مادرم به برادر بزرگترم تماس گرفت تا من را به بیمارستان برساند.

تهمینه یوسفی در خصوص درمانش گفت: تا حال حاضر هیچ کمکی از سوی پدرم دریافت نکردم و مخارج چهار عمل پوستم را با فروش طلاهایم تامین کردم و تنها دغدغه ام بعد از بین رفتن کامل زیبایی صورتم و عمل ها میلیونی آینده ام و نداشتن سرمایه کافی این است که بعد از مرخصی با خواهرم کجا بروم، در چه خانه ای زندگی کنم چرا که اگر به خانه پدرم بازگردم به طور حتم کشته خواهم شد و در حال حاضر نيز تحت پوشش بهزستي هستيم.

بیوگرافی تهمینه یوسفی قربانی اسیدپاشی پدر و برادرش + اینستاگرام

محمد هادي نجفي وکيل فعلي تهمينه يوسفي که وکيل آمنه بهرامي نيز مي‌باشد، درباره روند رسيدگي به اين پرونده به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: بعد از رسيدگي بازپرس به ابعاد مختلف پرونده و جمع آوري اطلاعات دقيق پدر تهمينه با قرار 200 ميليون توماني راهي زندان شد که بعد از دو ماه آ‍زاد شد و برادر تهمينه نيز با وثيقه 120 ميليون توماني آزاد و فردا شخصا در دادگاه حاضر مي‌شوند.

همچنین ببینید:

دستگیری دختران زورگیر که از مردان پولدار زورگیری میکردند +عکسدستگیری دختران زورگیر که از مردان پولدار زورگیری میکردند

اين وکيل پايه يک دادگستري از اشراف کامل رضانژاد قاضي رسيدگي به اين پرونده خبر داد و گفت: خوشبختانه قاضي به طور کامل بر روي اين پرونده اشراف و به طور دقيق از جزئيات آن مطلع است که اين موضوع رسيدگي عادلانه به اين اقدام را آسان مي‌کند.

به گفته نجفي اين دادگاه به صورت غير علني در شعبه 102 دادگاه جزايي استان قزوين برگزار مي‌شود.

تهمینه یوسفی

بیوگرافی تهمینه یوسفی قربانی اسیدپاشی پدر و برادرش + اینستاگرام

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *