توهین امیر تتلو به مهسا امینی با فحاشی رکیک +واکنش ها

توهین امیر تتلو به مهسا امینی با فحاشی رکیک +واکنش ها

امیر تتلو در اقدامی عجیب به مهسا امینی فحاشی و توهین کرد او رکیک ترین الفاظ را برای مهسا امینی به کار برد! تتلو از اینکه سالروز مرگ مهسا امینی باعث شده که او نتوانست کنسرت برگزار کند در اینستاگرامش متنی توهین امیز با الفاظ رکیک خطاب به مهسا امینی منتشر کرد.

ماجرای فحاشی تتلو به مهسا امینی

توهین امیر تتلو به مهسا امینی در نوع خود بسیار عجیب است او به مهسا امینی فحاشی کرده و مورد انتقاد  حتی هواداران خود قرار گرفته است.

امیر تتلو خواننده جنجالی در اینستاگرام خود پستی را به اشتراک گذاشت که در آن رکیک‌ترین الفاظ را برای مهسا امینی به کار برد.

توهین امیر تتلو به مهسا امینی با فحاشی رکیک +واکنش ها

توهین امیر تتلو به مهسا امینی با فحاشی

این پست امیر تتلو باعث شد که بسیاری از کاربران به او واکنش منفی نشان بدهند و معتقد هستند که تتلو با این فحاشی سعی دارد به ایران برگردد تا کاری با او نداشته باشند که چنین پستی را به اشتراک گذاشته و الفاظی را برای مهسا امینی به کار برده است.

توهین امیر تتلو به مهسا امینی با فحاشی رکیک +واکنش ها

این در حالی است که امیر تتلو سال گذشته در حمایت از مهسا امینی یک آهنگ علیه نظام و رهبر و مسئولان نظام خوانده بود امیر تتلو از خواننده‌هایی که ثبات شخصیتی و تعادل روحی و روانی ندارد .

تتلو تا به حال به بسیاری از چهره‌های کشورمان از جمله شجریان و علی دایی و بسیاری از افراد معروف دیگر اهانت کرده است امیر تتلو به اهل بیت و مقدسات نیز سابقه اهانت و توهین دارد.

واکنش ها

او در متنی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده با فحاشی به مهسا امینی او را مقصر افت تعداد فالوورهایش دانسته، اتفاقی که تتلو مدعی‌ست باعث افت ۲۰۰هزار یورویی درآمدش شده است. او فحاشی را فقط به مهسا امینی محدود نکرده و آن دسته از هوادارانش که حامی امینی بودند را هم با فحاشی نوازش کرده! تتلو در بخشی از متنش تهدید کرده که با وجود چنین فضایی احتمال دارد کنسرت‌هایش را لغو کند. همزمان عده زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی تلاش دارند صفحات مربوط به تتلو را ریپورت کنند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

4 نظر

  1. واقعیت رو گفته

  2. هرچی چرند میگفت تاحالا به کنار ایندفعه رو حق گفت

  3. به تو چه جان دلم؟

    آخی فشاری شد💀

  4. حرف حق شنیدن برا بعضی سخته میدونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *