فیلم کامل توهین به قزوینی ها در صدا و سیما توسط میثم درویشان‌ پور

فیلم کامل توهین به قزوینی ها توسط میثم درویشان‌ پور در صدا و سیما که واکنش هایی را در پی داشته است.

فیلم کامل توهین به قزوینی ها

ویژه برنامه شب عید که این شب ها از شبکه های مختلف صداسیما پخش میشود هر شب مضحک تر پیش میرود و به جایی رسیده که میثم درویشان‌ پور  مهمان این برنامه به قزوین ها شوخی زشت و توهین امیز میکند.

بعد از این ویدیو بسیاری از کاربران به آن واکنش منفی نشان دادند و این شوخی ها و توهین ها یکی از دلایل ریزش مخاطب تلویزیون میدانند.

اینکه برای گفتن یک لطیفه چرا باید از مردم یک شهر نام برده شود تامل برانگیز است.

سالهای زیادست که لطیفه های قومیتی در بین مردم به لطف فرهنگ شبکه های اجتماعی از بین رفته است اما گویا صداوسیما باز هم تمایل دارد این شوخی ها را باب کند.

وقتی درباره کاهش مخاطبان صداوسیما صحبت می‌کنیم؟ دقیقا از چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ احتمالا در این چند روز نام برنامه «به افق فلسطین» به گوشتان خورده است، برنامه‌ای که تیم تولید محتوای خلاقانه‌ای داشت و اتفاقا نسبت به باقی آثار تلویزیونی بسیار پر مخاطب‌تر بود، این ماجرا را می‌توان از بخش‌هایی که در فضای مجازی وایرال می‌شد متوجه شد، اما بدون زیر سوال بردن کیفیت این برنامه، پرسشی که مطرح می‌شود این است که آیا بخش‌هایی که در فضای مجازی می‌چرخید بخاطر انبوه مخاطبان این برنامه بود یا اعضای تیم سازنده هم در ارائه خوراک به رسانه‌ها سهم داشتند

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا