توهین به مهسا کرامتی به دلیل علاقه اش به حضرت علی (ع) +واکنش ها

توهین به مهسا کرامتی به دلیل علاقه اش به حضرت علی (ع) +واکنش ها

مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از حضرت علی (ع) را به اشتراک گذاشت و متنی درباره ارادتش به او نوشت گویا این پست باعث شده که برخی از کاربران به او اهانت کنند.

توهین به مهسا کرامتی به دلیل علاقه اش به حضرت علی (ع) +واکنش ها

ماجرای توهین به مهسا کرامتی

در نهایت خانم کرامتی در پست دیگر نوشت سلام به همه کسانی که این متن را می خوانند روز گذشته پستی را به اشتراک گذاشتم که واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و من شوکه شدم تعدادی به جان هم افتادند و عده ای هم از من انتقاد کردند که چرا از امیری گفتم که دوستش دارم خواستم به آنها بگویم که متاسفم از این همه کم طاقتی و قضاوت و از ماست که بر ماست من با هر اجباری مخالف هستم و با صدای بلند میگویم با حجاب اجباری با بی حجابی اجباری با دین اجباری با بی دینی اجباری با قاطی کردن اعتقادات آدم ها به سیاست و هر چیز اجباری مخالفم.

لازم به ذکر است نخستین حضور حرفه ای مهسا امینی در سریال خط قرمز بود، این سریال بعث شدن که خیلی از بازیگران جوان که مهسا کرامتی هم جزو این بازیگران بود در سال 80 در عرض چند هفته به شهرت برسند.

مهسا کرامتی همسر راما قویدل است و پدر شوهرش هم امیر قویدل است. مهسا کرامتی در سال 87 با راما ازدواج کرد، پدر همسرش مرحوم امیر قویدل یکی از کارگردانان با سابقه بود. این دو در مرداد سال 94 صاحب یک فرزند به نام امیرمانی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *