ماجرای توهین نون خ به کرمانی ها با سیخ و سنگ و تریاک

ماجرای توهین نون خ به کرمانی ها با سیخ و سنگ و تریاک

ماجرای توهین نون خ به کرمانی ها با سیخ و سنگ و تریاک که توجه برخی از کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است این سکانس مربوط به قسمت 2 و هفته گذشته است.

در قسمت های قبلی سریال نون خ 5 در حالی که نورالدین و اهلی روستایش به کرمان سفر کردند دیالوگ هایی گفته شد که نشان میداد شخصیت کرمانی در حال کشیدن تریاک است و به اعتقاد کاربران فضای مجازی این دیالوگ ها و تصاویر توهین به مردم کرمان بوده است که با واکنش های مختلفی رو به رو شده است.

برخیها معتقد هستند که عوامل این سریال به کرمانی ها توهین کرد و برخی دیگر آن را قسمتی از داستان سریال دانسته و ارتباطی با کرمانی ها نداشته است.

بدون شک هیچ کارگردان و نویسنده ای دوست ندارد کهمردم یک شهر توهین و جسارت کند و اگر دیالوگ هایی گفته میشود صرفا جهت طنز بوده و ارتباطی با مردم یک شهر ندارد.

البته چنین سوء تعبیرهایی همیشه در تلویزیون وجود داشته و کار را برای کارگردانها سخت کرده است.

یکی از عوامل این سریال گفته است

«همه قصد ما از ساختن سریال «نون خ» این است که بتوانیم ظرفیت‌های فرهنگ غنی و متعالی اقوام را به تصویر بکشیم و یک همدلی بین اقوام و قومیت‌های ایران نشان بدهیم و به واسطه این ظرفیت بتوانیم ضمن ارتقاء فرهنگی لحظات بسیار خوب و نشاط آور و سرگرم‌کننده‌ای را برای مردم عزیزمان ایجاد کنیم و در عین حال مخاطبان را با این ظرفیت‌های غنی قومیت‌های عزیز آشنا کنیم و محبت و همدلی و صمیمیت را بین آحاد مردم ایران ایجاد کنیم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *