فیلم کامل حادثه تیراندازی در عروسی ونایی بروجرد (لحظه برق گرفتگی)

فیلم کامل حادثه تیراندازی در عروسی ونایی بروجرد (لحظه برق گرفتگی)

مراسم عروسی در روستای ونایی در شهرستان بروجرد روز گذشته به عزا تبدیل شد در غرب کشور که در مراسم جشن عروسی اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند و به نوعی یکی از رسم و رسوم جشن‌های عروسی است دوباره منجر به مرگ شد و این مراسم به عزا تبدیل گردید.

لینک ویدیو برای ارسال به دوستان

به گزارش مجله شبونه روز گذشته در روستای ونایی واقع در منطقه شمالی بروجرد و پشت تپه چغا مراسم عروسی این روستا برگزار شده بود که به رسم سنتی در این مراسم عده‌ای اقدام به تیراندازی هوایی کردند که یکی از گلوله‌ها به سیم برق اصابت کرده و سیم قطع شده بر روی یک زن جوان در حیاط افتاد که متاسفانه همان لحظه جانش را از دست داد.

همچنین ببینید

فیلم کامل تیراندازی عروسی جیرفت و ماجرای کامل درگیری

 تیر خوردن عروس فیروزآبادی +اهدای اعضای بدن عروس جوان

در ویدیویی که در این صفحه مشاهده می‌کنید افراد حاضر در صحنه سعی کردند این زن را نجات بدهند اما برق فشار قوی در بدن او جریان داشت و کسی نمی‌توانست به او دست بزند.

در این میان یک مرد جوان مصدوم شد و راهی بیمارستان گردید.

متاسفانه هر ساله اخبار مشابهی از تیراندازی در مراسم عروسی حوادثی که پیرامون آن به وجود می‌آید در فضای مجازی منتشر می‌شود اما همچنان در مراسم عروسی در غرب کشور اقدام به تیراندازی می‌کنند و باید بزرگان این مناطق قانونی را برای مجالس عروسی تعیین کنند که تیراندازی در مجالس عروسی ممنوع شود

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *