دانلود کامل تی ان تی tnt قسمت ۱۴ (با حضور کامران تفتی و محمد نادری)

دانلود کامل تی ان تی tnt قسمت ۱۴ (با حضور کامران تفتی و محمد نادری)

قسمت 14 تی ان تی tnt با حضور کامران تفتی و محمد نادری منتشر شد این قسمت را حتما دانلود کنید چرا که نسبت به سایر قسمت های قبلی این مسابقه بسیار هیجان انگیز تر و جذاب تر است کامران تفتی و محمد نادری از هنرمندان بسیار پر انرژی هستند که در سریال تی ان تی حضور پیدا کرده اند که با اجرا حامد آهنگی ترکیب بسیار جذابی را تشکیل داده اند.

دانلود کامل تی ان تی tnt قسمت ۱۴ (با حضور کامران تفتی و محمد نادری)

 تی ان تی tnt قسمت ۱۴

دانلود قسمت 14 تی ان تی با لینک مستقیم

تی ان تی مسابقه مهیجی با آیتم های مختلف است که شرکت کنند های آن سلبریتی ها هستند و باید به سوالات حامد آهنگ پاسخ صحیح بدهند و در صورت عدم پاسخ صحیح اتفاقات جالبی برایشان به صورت فیزیکی رخ خواهد داد که یکی از انها با طناب به آسمان میروند و به حالت معلق در می آیند.

تعداد قسمت های سریال تی ان تی TNT ، توسط حامد آهنگی ، دو فصل 25 قسمتی اعلام شده است . البته بعضا دیده شده که به علت برخی سانسورها ، تعداد قسمت ها کمتر و یا با کوتاهتر شدن زمان پخش در هر قسمت ، یک یا دو قسمت به تعداد ذکر شده ، اضافه می شود .

حامد آهنگی یکی از بهترین کمدین های ایران است که کارش را با فوتبال در انزلی آغاز کرد ولی خیلی زود توانست یکی از بهترین کمدین های ایران شود.

اگر در اوایل دهه ۹۰ گذرتان به یکی از تالارهای نمایشی تهران افتاده باشد احتمالا کمدین بامزه‌ای را دیده‌اید که سالن را با شوخی‌هایش منفجر کرده است.حامد آهنگی که حال به‌عنوان یک کمدین موفق از او نام‌برده می‌شود برای رسیدن به سطح اول اجراهای نمایشی و معرفی کردن خودش به‌عنوان یک کمدین درجه‌یک، مسیر طولانی و سختی را طی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *