ثبت نام جاماندگان وام ۱ میلیونی قض الحسنه یارانه + تازه ازدواج کرده ها

نحوه ثبت نام جاماندگان وام ۱ میلیونی قرض الحسنه یارانه (جاماندگان وام یک میلیونی) به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

نحوه ثبت نام جاماندگان وام ۱ میلیونی یارانه

دولت با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی که برای قشر متوسط و ضعیف جامعه به وجود آمده اقدام به پرداخت یارانه یک میلیون تومانی به یارانه بگیران کرده است و برای این منظور از خانواده هایی که یارانه می گیرند خواسته است که کد ملی خود را به سرشماره v.refah پیامک کنند

ثبت نام جاماندگان وام ۱ میلیونی یارانه + تازه ازدواج کرده ها

اما برخی از سرپرستان خانوار دارای سیم کارت نیستند ثبت نام کنند و همین باعث شده که آنها نتوانند در این طرح شرکت کنند

در نهایت دولت اعلام کرده که افراد متقاضی که مشمول این قانون می باشند در ۱۸ اردیبهشت 1399 وقت دارند که برای خود سیم‌کارتی تهیه کنند و آمادگی خود را برای دریافت این وام اعلام نمایند (انگار میخوان چندمیلیون بدن 😂)

از ۲۷ فروردین 1399 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سرشماری را به خانواده های یارانه بگیر اعلام کرد تا کد ملی خود را به آن ارسال کنند و درخواست خود را برای دریافت وام قرض الحسنه یارانه اعلام کنند

همچنین ببینید: وام 5 میلیونی یارانه + نحوه ثبت نام وام پنج میلیونی یارانه

آیا برای کسانی که سیمکارتی به نامشان نیست، پیامک اولیه وزارت رفاه برای فرزندان و دیگر اعضای خانواده ارسال خواهد شد؟

خیر، فعلا منتظر چنین امکانی نباشند و هنوز تصمیمی گرفته نشده که پیامک برای سایر اعضای خانواده و فرزندان ارسال شود. حتما سیمکارت تهیه کنید.

-ای کاش به نام بودن سیمکارت سرپرست خانوار حل شود و دولت به کدملی بسنده کند.

تنها راه احراز هویت و دریافت رضایت نامه برای دریافت وام و کسر اقساط ارسال پیامک از سیمکارتی است که به نام سرپرست خانوار است. این تنها راهی بود که می‌توانستیم غیرحضوری وام بدهیم.

– دیروز یارانه‌ام را جدا کرده‌ام و سرپرست خانوار شده‌ام، آیا مشمول می‌شوم؟

اگر هنوز اولین یارانه را هم دریافت نکرده‌اید و سرپرست خانوار شده‌اید وام به شما هم تعلق می‌گیرد.

-سیمکارت جدید تهیه کردیم آیا باید منتظر پیامک وزارت رفاه باشیم؟

کدملی تان را مستقیما به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنید.

– چند روز است که تلاش می‌کنیم، ولی کدملی ارسال نمی‌شود، چه کنیم؟

در حال بررسی هستیم و اطلاع خواهیم داد. تا الان ۳۱ میلیون پیامک دریافت شده و اینطور نیست که خیلی افراد نتوانسته باشند درخواست خود را ثبت کنند. برخی افراد دچار مشکل بودند که وزارت ارتباطات نیز در حال بررسی است. درخواست می‌کنیم مجدد کدملی ارسال نکنید. یک مرتبه ارسال کدملی کفایت می‌کند.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *