جدول پخش سریال های جدید نمایش خانگی سال 1402

جدول پخش سریال های نمایش خانگی سال 1402 و 1403

جدول پخش سریال های جدید نمایش خانگی سال 1402

علاقمندان به سریالهای شبکه نمایش خانگی میتوانند لیست پخش سریالهای از نماوا ، فیلم نت ، تماشاخانه و فیلیمو را در اینجا مشاهده نمایید سریالهایی این روزها طرفداران زیادی دارد و بسیاری از مردم منتظر قسمت های جدید انها هستند.

📺 شــــنبه ۱۲ اسفند

▪️برنامه ۲شات – قسمت ۳۴

📺 یک شــــنبه ۱۳ اسفند

▪️برنامه شب‌های مافیا زودیاک – فصل ۲ قسمت ۴

📺 دوشــــنبه ۱۴ اسفند

▪️رئالیتی شو اسکار – فصل ۴ قسمت ۱

▪️برنامه شب آهنگی – فصل ۳ – قسمت ۵

📺 سه شــــنبه ۱۵ اسفند

▪️برنامه ۲شات – قسمت ۳۵

📺 چهارشـــنبه ۱۶ اسفند

▪️سریال افعی تهران – قسمت ۱

▪️سریال سرزمین مادری – فصل ۳ قسمت ۱ و ۲

📺 پنجشــنبه ۱۷ اسفند

▪️سریال سایه باز – فصل ۲ قسمت ۹

▪️رئالیتی شو اسکار – فصل ۴ قسمت ۲

📺 جمـــعه ۱۸ اسفند

▪️سریال گناه فرشته – قسمت ۱۲

سریال دفتر یادداشت – قسمت ۱۶

شبکه نمایش‌خانگی، سریال‌سازی را از سال‌های قبل با تنوع در ژانرهای مختلف بیشتر تاریخی و طنز پیش برد تا سال‌های اخیر که پلتفرم‌ها به منصه ظهور رسیدند، تعدد و تنوع در سریال‌سازی اتفاق افتاد. اما با همه این تفاسیر و رقابت میان سه پلتفرم براساس آمارهایی که به دست آمده میزان مخاطبین‌شان به چهار میلیون تماشاگر متمرکز نمی‌رسد.

گذار از ارشاد به صداوسیما در چند ماه اخیر که پلتفرم‌های پرطرفدار آنلاین، زیر پرچم صداوسیما رفتند، وضعیتی عجیب حاکم شده بود. از طرفی سازمان سینمایی مأمور اعطای دو مجوز ساخت و نمایش به سریال‌های نمایش خانگی بود و از طرف دیگر پلتفرم‌های وی‌اودی که نمایش‌دهنده عمده این مجموعه‌ها هستند، زیر نظر سازمان صداوسیما فعالیت می‌کردند. یعنی عملا سریال‌ها باید از فیلترهای نظارتی این دو نهاد عبور می‌کردند.

عوامل جذابیت سریال‌سازی فراموش شود، مخاطب قطعاً پیگیرِ سریال‌ها نخواهد بود؛ فاصله میان تماشاگر و تلویزیون در این صورت بیشتر می‌شود. هرچند این روزها برخلاف شایعاتی که در فضای‌مجازی به راه می‌اندازند کسی تلویزیون نمی‌بیند با تمام فراز و نشیب‌ها و پستی‌ها و بلندی‌ها، صداوسیما فراگیرترین رسانه در جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *