جناب خان صبح روز جمعه فهمیدم و اقتصاد ایران بهتر از آلمان (فیلم)

جناب خان صبح روز جمعه فهمیدم و اقتصاد ایران بهتر از آلمان (فیلم) متلک و کناییه های جناب خان به حسن روحانی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

جمعه شب برنامه خندوانه همانند هفته های گذشته از شبکه نسیم پخش شد و طنازی های جناب خان باز هم غوغا کرد و این بار حسن روحانی را به باد کنایه گرفت.

جناب خان صبح روز جمعه فهمیدم و اقتصاد ایران بهتر از آلمان (فیلم)

ماجرا از این قرار بود که ابتدا یک شعبده باز به برنامه خندوانه امد و شروع به ذهن خوانی و حرکات خارق العاده کرد و همین سبب شد که جناب خان هیجان زده شود و بگوید رامبد چه کارهای عجیب و غریبی دیدم یه آقایی میگوید صبح روز جمعه فهمیدم و اقتصاد ایران از اقتصاد آلمان هم بهتر است!

شوخی های جناب خان به مذاق رسانه های اصول گرا خوش امده و حسابی این قسمت از برنامه خندوانه را در شبکه های اجتماعی بازپخش کردند.

لازم به ذکر که حسن روحانی در سخرانی خود در هئیت دولت گفته بود که در دولت ما اقتصاد ایران از اقتصاد آلمان بالاتر رفته است که با حواشی بسیار زیادی رو به دو شد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *