فیلم کامل جن موجود ناشناخته اطراف باغ وحش شهر آماریلو تگزاس آمریکا

فیلم کامل جن موجود ناشناخته اطراف باغ وحش شهر آماریلو تگزاس آمریکا

فیلم و ماجرای کامل جن موجود ناشناخته اطراف باغ وحش شهر آماریلو تگزاس آمریکا که در رسانه ها بازتاب زیادی داشته است.

برخی از مردم در اطراف باغ وحشی در تگزاس موجود ناشناخته ای را رویت کرده اند که واکنش های زیادی را در پی داشته است.

این موجود عجیب، راست قامت و سگ مانند شب گذشته بر روی دوربین بازی مستقر در خارج از باغ وحش آماریلو در تگزاس مشاهده شد. مقامات باغ وحش می گویند که آنها نمی دانند چیست و شهر به دنبال پاسخ است.

تصویر عجیبی که در خارج از باغ وحش تگزاس توسط دوربین ثبت شده است، کارشناسان حیات وحش و مقامات محلی را از ظاهر یک حیوان ایستاده در حال قدم زدن در نیمه شب متحیر کرده است. این عکس منجر به این گمانه‌زنی شده است که می‌تواند چوپاکابرا بدنام، جانور خون‌آشام افسانه‌ای باشد که برای خون دام‌ها شکار می‌کند.

شهردار آماریلو در شمال تگزاس این عکس را چهارشنبه در فیس بوک به اشتراک گذاشت. تصویر دوربین های مدار بسته بازی مستقر در خارج از باغ وحش آماریلو در حوالی ساعت 1:25 بامداد روز 21 می گرفته شده است.

مایکل کاشوبا، مدیر پارک‌ها و تفریحات آماریلو گفت، این عکس در محوطه‌ای پارکی درست خارج از باغ‌وحش گرفته شده است که استفاده زیادی از آن نمی‌شود.

✅ همچنین ببینید محسن افشانی جن زده شد

این موجود که توسط مردم به عنوان “شیء آماریلو ناشناس” توصیف می شود، توسط اعضای باغ وحش که در حال بررسی فیلم های اخیر و عکس های دوربین های بازی بودند، مشاهده شد.

کاشوبا گفت دوربین بازی که تصویر این موجود عجیب و غریب را گرفته است، فقط عکس می‌گیرد، نه فیلم ویدئویی.

مایکل کاشوبا، مدیر پارک‌ها و مجموعه‌های تفریحی شهر آماریلو، گفت: ما فقط می‌خواهیم مردم آماریلو کمی با این قضیه تفریح کنند.

وی افزود: مهم است که در نظر داشته باشیم این موجود بیرون باغ وحش آماریلو بوده است. هیچ نشانه‌ای از تلاش برای ورود به باغ وحش دیده نمی‌شود.

مسئولان گفتند هیچ حیوان یا انسانی صدمه ندیده است و نشانه‌ای از هیچ‌گونه فعالیت مجرمانه وجود ندارد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *