جواب کارت های بازی همستر امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

جواب کارت های بازی همستر امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

جواب کارت های بازی همستر امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ کارت های دیلی کمبو همستر کمبت را در این صفحه آماده کرده ایم.

بازی همستر این روزها در حال فراگیر شدن در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی است و با توجه به اینکه با ضربه زدن به صفحه گوشی می‌توان ارز دیجیتال نات کوین استخراج کرد باعث شده که بسیاری از کاربران ایرانی برای کسب درآمد به این بازی مراجعه کنند.

جواب کارت های بازی همستر امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد

همستر یک بازی مبتنی بر تلگرام است به گفته سازنده آن به زودی نات کوین قیمت بسیار بیشتری به خود خواهد گرفت و افرادی که توانستند از طریق این بازی رمز ارز نات کوین را استخراج کنند و وضعیت مالی بسیار خوبی پیدا خواهند کرد.

به همین دلیل است که مخاطبان شبکه‌های اجتماعی به خصوص بازی‌های اینترنتی به سراغ این بازی رفته و سعی می‌کنند که اوقات فراغت خود را با استخراج از نات کوین بگذرانند.

اما این بازی قلق‌های خاص خود را دارند که اگر بتوانید به خوبی آنها را یاد بگیرید میلیون‌ها سکه دریافت خواهید کرد که ی‌توانید آن را به ناتکوین تبدیل کنید البته هنوز ناتکوین در صرافی‌ها رونق چندانی ندارد اما کاربران این مسابقه مید دارند که به زودی بتوانند حاصل ضربه زدن‌های انگشت خود به صفحه گوشی را از طریق فروش ناتکوین به دست آورند.

گفتنی است، کارت های مورد نیاز آپدیت کمبو همستر کمبت مربوط به امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ در همین گزارش بروزرسانی خواهد شد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *