بازیگر نقش جواد در فیلم پاکباخته کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش جواد در فیلم پاکباخته کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش جواد در فیلم پاکباخته کیست

سیامک قدکچیان بازیگر نقش جواد در فیلم پاکباخته است او متولد سال 1353 در تهران بوده و در اثاری همچون فیلم “دوازده روی هشت” و سریالهای “دایره تردید”، “بهشت گمشده”، “در پناه تو”، “فرمان” بازی کرده است.

بازیگر نقش جواد در فیلم پاکباخته کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی سیامک قدکچیان

سیامک قدکچیان،عکاس و بازیگر تلویزیون و سینما سال 1353 در تهران متولد شد.

وی فارغ‎ التحصیل رشته‎ی نمایش (گرایش بازیگری کارگردانی) از دانشگاه “هنر و معماری تهران” می‎باشد و مدرک دیپـلم از سینمای “جوان تهران” گرفته‎است.

قدکچیان بازیگری را از سال (1369) در فیلم‎های سینمایی و تلویزیونی آغاز کرده ‎است.

بازیگر نقش عاطفه در فیلم پاکباخته کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

سیامک قدکچیان در آثاری همچون فیلم “دوازده روی هشت” و سریالهای “دایره تردید”، “بهشت گمشده”، “در پناه تو”، “فرمان” به عنوان بازیگر حضور داشته است. سیامک قدکچیان همچنین به عنوان عکاس در فیلمهای “دختر شاه پریون”، “سعادت آباد”، “جنون”، “کاکا” و فیلمبردار پشت صحنه در فیلم “جنون” فعالیت داشته است.

بازیگر نقش جواد در فیلم پاکباخته کیست +بیوگرافی و عکس

بازی در فیلم پاکباخته

خلاصه داستان فیلم سینمایی پاکباخته
«سرکار خراسانی» پس از انتقال به تهران، در یک شب به دزدی به نام «جعفر» برمی‌خورد، اما دزد از دستش فرار می‌کند. خواهر «سرکارخراسانی» با برادر «جعفر» آشنا می‌شود. خانواده‌ی جعفر به خواستگاری دختر می‌روند و جعفر حیله‌هایی به کار می‌گیرد تا با «سرکار خراسانی» رو در رو نشود. سرانجام در شب عروسی طی اتفاقی آن دو در مقابل هم قرار می‌گیرند و «سرکار خراسانی» موفق می‌شود «جعفر» را دستگیر کند اما برای اینکه مراسم عروسی بهم نخورد، به نحوی با هم کنار می‌آیند تا…

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *