جوراب و کت و شلوار محمدحسن انصاری فرد از جیب باشگاه +عکس

پول جوراب و کت و شلوار محمدحسن انصاری فرد از جیب باشگاه رفته جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

جوراب و کت و شلوار محمدحسن انصاری فرد

خبرگزاری ایسنا مدارکی را منتشر کرده است که نشان میدهد انصاری فرد مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس پول جوراب  کت شلوار خود از جیب باشگاه پرداخت میکرده است و فاکتورهای آن کاملا مشهود است

در زمان ریاست انصاری فرد اتفاقات خیلی بدی برای پرسپولیس رخ داد از رفتن کالدرون و شکایت او به فیفا گرفته تا انعقاد قرارداد عجیب با کارگزار اتفاقاتی بوده که در دوره او رخ داده است.

جوراب و کت و شلوار محمدحسن انصاری فرد از جیب باشگاه +عکس

محمدحسن انصاری‌فرد از فروشگاه با برندهای معتبر، اقدام به خرید کت‌وشلوار و البسه شخصی کرده است و در نهایت با دستور به ذی‌حساب، هزینه این خرید از حساب باشگاه پرداخت شده است.

در یکی از این خریدها، انصاری‌فرد ۲ دست کت و شلوار، جوراب و یک عدد ژاکت می‌خرد که مجموع فاکتور آن، ۹ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان می‌شود. البته در این فاکتور تخفیف یک میلیون و ۸۳۹ و ۲۰۰ تومانی هم لحاظ شده است اما نکته جالب‌تر ماجرا اینجاست که پول این فاکتور را رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه از جیبش پرداخت می‌کند اما او در ادامه با نوشتن یک نامه رسمی در سربرگ پرسپولیس خطاب به مدیر عامل، از او تقاضا می‌کند که این پول از محل باشگاه پرسپولیس به حسابش واریز شود.

جوراب و کت و شلوار محمدحسن انصاری فرد از جیب باشگاه +عکس

او حتی در این نامه شماره حساب خود را برای واریز پول قید می‌کند. انصاری فرد نیز با پاراف نامه، از ذی‌حساب باشگاه درخواست می‌کند که اقدام لازم برای پرداخت پول به حساب معاون اقتصادی انجام شود.

در یک مورد دیگر نیز انصاری‌فرد برای خرید البسه شخصی این‌بار به یک فروشگاه با برند ایتالیایی سر می‌زند و پس از خرید، دستور می‌دهد مبالغ این خرید، از حساب پرسپولیس به حساب فروشگاه مذکور واریز شود.

جوراب و کت و شلوار محمدحسن انصاری فرد از جیب باشگاه +عکس

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *