بیوگرافی بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش کیست +عکس

بیوگرافی بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش کیست +عکس

بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش کیست

پاشا رستمی بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش میباشد وی متولد 27 تیر 1363 در تهران بوده و دارای لیسانس مهندسی کشاورزی است قد پاشا رستمی 181 سانتیمتر بوده و از سال 1387 تاکنون در عرصه بازیگری فعالیت دارد.

بیوگرافی بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش کیست +عکس

بیوگرافی

پاشا رستمی تیر سال ۱۳۶۳ در تهران به دنیا آمده است.

لیسانس مهندسی کشاورزی دارد اما او نیز مانند بسیاری از فارغ التخصیلان رشته های مختلف در رشته تحصیلی خودش مشغول به کار نشد،

بلکه ترجیح داد در کلاس های بازیگری شرکت و علاقه خودش را دنبال کند.

بیوگرافی حامد در سریال لحظه گرگ و میش

سوابق

پاشا رستمی از تئاتر فعالیت خود را آغاز کرد و با سریال «لحظه گرگ و میش» در 34 سالگی به اوج شهرت رسید. در سال 1381 وقتی 18 ساله بود همزمان با ورود به دانشگاه، دوره بازیگری را در کلاس های «امین تارخ» گذراند سپس بصورت حرفه ای وارد تئاتر شد. اولین بار در سال 1386 وقتی 23 ساله بود با سریال «اغما» وارد قاب تلویزیون شد.

بیوگرافی بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش کیست +عکس

پاشا رستمی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1387 در سریال همه بچه‌های من به کارگردانی مرضیه برومند و مسعود فروتن بازی کرده است.

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست

گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال آب‌پریا، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پاشا رستمی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهرانه مهین‌ترابی، علیرضا خمسه، لیلی رشیدی و سحر جعفری‌جوزانی را تجربه کرد.

تصاویر جدید بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش

حضور در فیلم تلویزیون و سینما

در سال 89 دوران پرکاری را تجربه کرد ، ابتدا در فیلم تلویزیونی اشک انار برای شبکه چهار حضور داشت سپس با سریال آب پریا مرضیه برومند تجربه متفاوتی در تلویزیون بدست آورد.

از نوجوانی به زبان انگلیسی علاقه داشت و حالا مدت هاست بعنوان معلم زبان تدریس می کند ، او چند سالی است بصورت حرفه ای در تئاتر های مختلف نیز حضور دارد.

عکس های پاشا رستمی بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش

سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان است که در ژانر اجتماعی سه دهه از تاریخ ـ از سال ۶۰ تاکنون ـ را روایت می‌کند. تهیه کننده این سریال حسین طاهری و نویسنده آن مونا انوری زاده است. فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی‌نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، مهتاب اکبری ، نیما نادری و … در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *