بیوگرافی حسن کریمی (عمو حسن) مغازه سیاه اما محبوب در گرگان

بیوگرافی حسن کریمی (عمو حسن) مغازه سیاه اما محبوب در گرگان

بیوگرافی حسن کریمی (عمو حسن)

حسن کریمی معروف به عمو حسن میگوید از سال 1344 این مغازه راه اندازی شده و تا به حال مشتریان زیادی داشته است او میگوید که به لطف اینستاگرام خیلی معروف شده و بسیاری از افراد در شهرهای مختلف زنگ میزنند و آدرس میپرسند که وقتی به گرگان آمدند بتوانند به مغازه من سری بزنند.

بیوگرافی حسن کریمی (عمو حسن) مغازه سیاه اما محبوب در گرگان

مغازه کثیف و محبوب

اگر فکر کردید سیاه‌‌‌تر از بخت شما وجود ندارد باید گازی را که «عمو حسن» با آن املت درست می‌‌‌کند ، ببینید. البته «عمو حسن» با این سبک نوعی پرسونال برندینگ ( برند شخصی) برای خودش درست کرده، نکته مهم‌‌‌تر این‌‌‌که همه کارها را جلوی مشتری انجام می‌‌‌دهد برای همین به‌‌‌چشم می‌‌‌آید. در بحث تغذیه، روغن نامناسب، غذای فراوری شده و این جور چیزها برای ما ضرر بیشتری دارند تا ماهیتابه‌‌‌های عجیب عموحسن که روی آن حرارت زیاد املت داخل‌‌‌شان درست می‌‌‌شود. حرارتی که مثل واکسن هر نوع ویروسی را به‌‌‌صورت شلاقی از بین می‌‌‌برد.

بیوگرافی حسن کریمی (عمو حسن) مغازه سیاه اما محبوب در گرگان

فقط 4 نوع غذا دارد

از او می‌پرسم که به جز املت و دیزی که تصاویرشان در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده، دیگر چه چیزهایی را در مغازه درست می‌کند؟ او در پاسخ می‌گوید: «ما جزو این فست فودی‌های جدید نیستیم که منوی بلند بالایی دارند. ما دیزی داریم که واقعا خوشمزه است و تا حالا هیچ مشتری نبوده که از طعم آن خوشش نیاید چون خیلی خوش‌خوراک است. املت‌مان هم که خیلی اسم در کرده و حتما تصاویرش را در شبکه‌های اجتماعی دیدید و طرفدار زیادی دارد. عدسی و لوبیا هم داریم. من در این مغازه، فقط 4 رقم جنس دارم یعنی منوی مغازه‌مان فقط 4 گزینه دارد.»

فیض الله قادری کیست بیوگرافی و فیلم مغازه دار سنندجی

بیوگرافی فریدون مهربانی (ساندویچی فری کثیف) کیست؟

مغازه برای پدرم بود

«این مغازه مال پدرم بود. من 7 یا 8 ساله بودم که آمدم کنار دست پدرم و در این مغازه مشغول به کار شدم. بعد از این ‌که پدرم مرحوم شد، من تصمیم گرفتم که شغل او را ادامه بدهم و این مغازه پابرجا بماند چون او هم مشتری‌های زیادی داشت و خیلی‌ها از دستپخت‌اش تعریف می‌کردند. الان نزدیک 57 سال است که این مغازه سرپاست و به دست مشتری‌هایش غذا می‌دهد و تلاش می‌کند تا رضایت آن‌ها را به دست بیاورد. آن موقع که پدرم در این مغازه مشغول بود، بیشتر آش درست می‌کرد و می‌فروخت. آن زمان فقط آش داشتیم و آبگوشت. من هم که بیشتر اوقات در مغازه بودم در فروش آش به پدرم کمک می‌کردم. به همین دلیل، بعضی‌ها با من شوخی می‌کردند و با لقب «حسن آشی» من را صدا می‌زدند(می‌زند زیر قهقهه)».

بیوگرافی حسن کریمی (عمو حسن) مغازه سیاه اما محبوب در گرگان

مغازه ام تمیز است

«در شبکه‌های اجتماعی با من زیاد شوخی می‌کنند و بعضی‌ها هم چرت‌و‌پرت زیاد می‌گویند. من خودم دیدم می‌گویند که مغازه عمو حسن خیلی کثیف است. من دلم می‌خواهد که شما بیایید و از نزدیک ببینید. خیلی‌ها وقتی به این جا می‌آیند، اولین چیزی که به من می‌گویند این است که این جا پس کجایش کثیف است؟ می‌گویم نمی‌دانم والا. یک عده وقتی می‌بینند سرم خیلی شلوغ است، برایم می‌زنند. البته از نظر من اشکالی ندارد، من به همه گفتم که هر کسی هر چیزی دوست دارد درباره من و مغازه‌ام بگوید؛ چون بعدش که فرد می‌آید از نزدیک می‌بیند، حقیقت را می‌فهمد. البته از بعضی شوخی‌ها ناراحت می‌شوم ولی ما کارمان درست است و خودمان که از خودمان مطمئن هستیم.» به او می‌گویم اما انصافا ویدئوهای منتشر شده نشان می‌دهد که مثلا گازتان کثیف است، الان از بهداشت به شما گیر نمی‌دهند که می‌گوید: «اتفاقا مامور بهداشت به تازگی به مغازه‌ام آمد. تمام ظرف‌های من را دست کشید. به او گفتم چرا ظرف‌ها را دست می‌کشید، گفت، به ما کار نداشته باش،

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *