حمله به پوریا زراعتی با چاقو و قمه +آخرین وضعیت

فیلم / حمله به پوریا زراعتی با چاقو و قمه +آخرین وضعیت

پوریا زراعتی مجری شبکه ایران اینترنشنال مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفته و با چاقو قمه به جان او افتادند.

حمله به پوریا زراعتی با چاقو و قمه

این مجری که از چهره‌های ضد انقلابی در شبکه‌های ماهواره‌ای می‌باشد در حالی که با همسر خود در خیابان‌های لندن قدم می‌زد با یک راننده جر و بحث کرده که کار آنها به زد و خورد کشیده شده است و در نهایت چندین نفر با حمله با سلاح سرد او را به شدت زخمی کردند.

در حال حاضر پوریا زراعتی در بیمارستان بستری شده و گفته می‌شود که وضعیت او مناسب است و به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد پوریا زراعتی این روزها شبکه ایران اینترنشنال به ساخت برنامه سازی می‌پردازد و از تهیه کننده‌های این شبکه ماهواره‌ای ضد انقلاب است که در لندن ساکن است.

پوریا زراعتی از تهیه کنندگان و مجریان شبکه من و تو که همگی از گروهک بهائیت طرفداری می کنند و در راستای ضربه زدن به فرهنگ ایرانی اسلامی و بنیاد خانواده ها بنا شده استنیز بهایی می باشد.

پوریا زراعتی از حامیان سر سخت همجنسگرایان هست و در چندین برنامه صراحتاً از همجنسگرایان حمایت کرده و گفته است که باید جمهوری اسلامی ایران این حق را به همجنسگرایان بدهد تا آزادانه زندگی کنند!!!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. ختنه کرده بود؟

  2. کار شما اشتباه بوده نوشتید فیلم .حمله خب و اما من بابت فوش رکیکم معذرت خواهی میکنم ……

  3. دیگه برامن کامت نزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *