حمله مامور شهرداری (سد معبر) به فروشنده دستمال کاغذی سرچهارراه

حمله مامور شهرداری (سد معبر) به مرد دستمال کاغذی فروش سرچهارراه را به همراه جزئیات در ادامه این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

حمله مامور شهرداری (سد معبر) به فروشنده دستمال کاغذی فروش

کلیپی در کانال های تلگرامی دست به دست میشود که گویا ماموران شهرداری که یک بی سیم به همراه داشتند به یک فروشنده دستمال کاغذی حمله کرده و او را روی زمین پرتاب کردند و سپس دستمال کاغذی های او را به همراه خود بردند .

یکی از خودروهای عبوری از این اتفاق فیلمبرداری کرده و در اختیار کانالهای تلگرامی قرار داده است و به سرعت در فضای مجازی دست به دست میشود.

فیلم را در زیر مشاهده نمایید

حمله مامور شهرداری (سد معبر) به فروشنده دستمال کاغذی سرچهارراه

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه‌ها

  1. کدوم حمله بی رحمانه مامور ۵۰ بار گفت برو خب اگه واقعا فروشنده دستمال کاغذی هستش بره سره یه بازارچه بساط کنه هزاران بار بهتون اتفاق افتاده میان قسم قران وخداو ائمه اصهار رو بهت میدن یکی بخر بعده خریدنم بقیه پولت پر در ضمن مامور شهرداری مامور هست و معذور حکم دادستان کل کشور هستش چون دید بصری شهر ضایع میشه بهشون دستور میدن جمع کنن اینا رو گداها و ….بقیه رو

  2. کارمندان شهرداری و پیمانکاران آنها یک مشت فرصت طلب و عقده ای هستند. دیدم که میگم. عامل فساد در تهران شهرداری است. من نمی گم اساتید زلزله شناسی هم اصرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *