حکم شستن میت (مرده) مجازات پیامک کشف حجاب در خودرو +عکس

حکم شستن میت (مرده) مجازات پیامک کشف حجاب در خودرو +عکس

حکم مرده شوری و یا شستن میت در غسال خانه حکم عجیبی بوده که توسط دادگاه کیفری ورامین برای یک خانم در نظر گرفته شده است و این زن باید به غسال خانه برود و به مدت 30 روز یعنی یک ماه اقدام به شستن مرده و جسد میت کند.

حکم شستن میت (مرده) مجازات کشف حجاب

طبق حکمی که صادر شده است رئیس شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲ ورامین یک زن را به دلیل کشف حجاب در خودرو به یک ماه به مرده شوری در غسالخانه تهران محکوم کرده است! و همچنین به جای دو ماه زندان 3 میلیون تومان جریمه کرده است.

حکم شستن میت (مرده) مجازات پیامک کشف حجاب در خودرو +عکس

پیامک های کشف حجاب که برای مالکین خودرو ارسال میشود باعث شده دردسرهایی برای انها به وجود بیاید به خصوص برای راننده تاکسی های اینترنتی که حین مسافر کشی برخی از مسافران خانم حجاب را رعایت نمیکنند و پیامک کشف حجاب برای مالک خودرو و راننده تاکسی اینترنتی ارسال میشود.

همچنین ببینید:

پیامک کشف حجاب برای بار اول و دوم و سوم و چهارم چه میشود؟

بررسی حقوقی این ادعا‌ها نشان میدهد که صحت ندارد و طبق تبصره ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، کشف حجاب در انظار و معابر عمومی، جرم‌انگاری شده است.

همچنین وفق تبصره ماده ۵ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، فضای داخل خودرو، حریم شخصی محسوب نمی‌شود و فضایی در مَرئی و منظر عموم مردم است.

طبق ماده ۴۵ قانون آئین دادرسی کیفری، جرم مشهود تعریف و تبیین شده و وظایف و اختیارات ظابطان مقرر گردیده است. کشف حجاب، جرم مشهود است و ضابطان موظف به ورود مستقیم در جهت مقابله با مجرم و اسباب جرم می‌باشند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *