خانم تهمینه ادیبی سرپرستار اورژانس بیمارستان انزلی بر اثر کرونا درگذشت

خانم تهمینه ادیبی سرپرستار اورژانس بیمارستان انزلی بر اثر کرونا درگذشت به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

خانم تهمینه ادیبی درگذشت

ایشان بعد از سالها خدمت به مردم و پرستاری از بیماران در نهایت به دلیل بیماری کرونا درگذشت.

خانم تهمینه ادیبی سرپرستار اورژانس بیمارستان انزلی بر اثر کرونا درگذشت

این خانم پرستار که سالها در بیمارستان های انزلی فعالیت میکرد و عاشقانه به مردم خدمت میکرد با شیوع ویروس کرونا تلاش خود را برای کمک به بیماران مضاعف کرد و شبانه روزی برای خدمت به خلف کار میکرد.

وی هیچگاه از اینکه ممکن است که خودش هم به این ویروس مرگبار مبتلا شود اصلا نترسید و فقط خدمت به مردم برایش مم بود.

با اینکه خبر مبتلا شدن بسیاری از کادر پزشکی بیمارستان های مختلف در اخبار به گوش میرسید اما این پرستار دلسوز ترسی به دل خود را راه نداد و عاشقانه به کارش ادامه داد و در نهایت در این راه به شهادت رسید. روحت شاد.

خانم تهمینه ادیبی سرپرستار اورژانس بیمارستان انزلی بر اثر کرونا درگذشت

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری مرکز گیلان به دلیل دارا بودن جاذبه های گردشگری و مواهب طبیعی و الهی به عنوان یکی از مراکز مهم گردشگر پذیر استان بوده و همین امر باعث شده سیل ورود مسافران به این شهر ساحلی، بندرانزلی را به عنوان یکی از کانون های اصلی شیوع و انتشار ویروس کرونا در گیلان معرفی کرده و اولین شهری بود که در آن وضعیت قرمز اعلام شد.

با وجود اینکه مسئولان بهداشت و درمان کشور قرنطینه خانگی را مهمترین راه برای کمک به درمان بیماران و جلوگیری از شیوع این ویروس خطرناک دانسته و معتقدند با در خانه ماندن مردم چرخه انتشار و انتقال این ویروس شکسته می شود اما در بندرانزلی همچنان مردم بی توجه به این امر درخیابان ها تردد می کنند و به خرید شب عید خود مشغول هستند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *