خبر تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ را اینجا بخوانید

خبر تعطیلی مدارس چهارشنبه 12 مهر 1402 را اینجا بخوانید

خبر تعطیلی مدارس چهارشنبه 12 مهر 1402 که برای دانش آموزان بسیار مهم است آیا مدارس تعطیل است یا خیر! و با توجه به تعطیلی سه شنبه به مناسبت میلادت رسول اکرم حالا دانش اموزان میخواهند بدانند آیا چهارشنبه که بین تعطیلی است آیا مدارس تعطیل خواهد شد یا خیر اخبار فوری که در این صفحه لحظه به لحظه روزرسانی خواهد شد.

وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 12 مهر ۱۴۰۲

مدارس چهارشنبه تق و لق است اما تعطیل نیست و ممکن است بخری از دانش اموزان به صورت خودجوش آن را تعطیل کنند که به مسافرت بروند اما در تقویم تعطیل نیست و آموزش و پرورش هیچ برنامه و تصمیمی برای تعطیلی رو چهارشنبه ندارد پس دانش آموزان در صورت نرفتن به مدرسه غیبت میخورند و مسئولیت آن بر عهده دانش اموز است.

مدارس از سوم مهر ماه رسما بازگشایی شده است و دانش اموزان و دانشجویان به صورت جدی به کلاس رفتند هر چند که در تهران مشکلاتی برای رفت و آمد به وجود امد و صبح ها با ترافیک سنگین مواجه شده است و تاکسی های اینترنتی در سوم مهرماه برای مدتی با اختلال رو به رو شدند اما مدارس دیگر تعطیل نخواهد بود و دانش اموزان و دانشجویان باید تمرکز خود را بر روی تحصیل بگذارند.

خرم آباد و لرستان که شب گذشته با زلزله و لرزش های شدید هراسان شدند باید فردا به مدرسه بروند و مدارس زابل و سیستان و بلوچستان نیز که دارای ریزگردها هستند تعطیل نخواهد بود.

سال گذشته تمرکز دانش اموزان و دانشجویان با تعطیلی مدارس و دانشگاه برای آلودگی هوا به هم ریخته بود علاوه بر آلودگی هوا اعتراضات خیابانی که به کلاس های درس کشیده شده بود وضعیت مدارس را بسیار آشفته کرده بود اما امسال خبری از تعطیلی نیست و وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که مدارس به هیچ عنوان برای آلودگی هوا تعطیل نخواهد شد.

خبر تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ را اینجا بخوانید

احتمال تعطیلی چهارشنبه برای بارندگی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز با گذر امواج کم‌دامنه تراز میانی جو در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی در غرب کشور همچنین در دامنه‌های البرز در استان‌های قزوین و البرز ابرناکی، رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد روی می‌دهد.

فردا در نیمه شمالی آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، مناطقی از اردبیل، غرب گیلان و ارتفاعات کرمانشاه و کردستان رگبار، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

چهارشنبه علاوه بر این مناطق در برخی مناطق غرب، شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین و البرز افزایش ابر و بارندگی پیش‌بینی شده و با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر بارش همراه با وزش باد و کاهش نسبی دما در استان‌های گیلان و مازندران آغاز می‌شود. در این روز شدت بارش‌ها برای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. اگر آلودگی هوا هم به سلامت بچه های ایران صدمه نزند وزیر احمق آموزش و پرورش با ماسک که خود باعث کمبود اکسیژن برای دانش آموزان ایجاد میکند آنها را مریض خواهد کرد .انجام دستورات یهودی 2030 توسط یک سری نادان و یک سری خود فروخته قابل قبول نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *